reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja w ogóle nie mam objawów. Jakbym nie miała świadomości, że na transferze byłam i wczoraj moją kropeczkę na usg widziałam, to w życiu bym nie przypuszczała, że w ciąży jestem 🙈
Będzie dobrze. Pozytywne myślenie tylko nas uratuje.

Ja w ogóle nie mam objawów. Jakbym nie miała świadomości, że na transferze byłam i wczoraj moją kropeczkę na usg widziałam, to w życiu bym nie przypuszczała, że w ciąży jestem 🙈
Będzie dobrze. Pozytywne myślenie tylko nas uratuje.
Ja jednak normalna nie jestem 🙈🤦‍♀️ wszystko przez 🤰 podejrzewam 🙈🙈🙈🙈 rano pisze że nie mam żadnych dolegliwości a teraz ledno do domu dotarłam 🙈🙈🙈🙈🙈 na dworze z psem prawie 🤮🤮🤮🤮 dzięki Bogu tego nie zrobiłam 🙈🙈 teraz mnie mdli więc leże i odpoczywam . Jeszcze brzuch zaczoł boleć ... Ale to akurat normalne teraz 🙈🙈 zwariuje do poniedziałku 🙈
 
Dziewczyny, w poniedziałek miałam transfer 5 dniowej blastocysty. Od transferu cały czas pobolewa mnie podbrzusze. Myślicie ze powinnam włączyć nospe max 3x1? Jest to mój trzeci transfer, we wcześniejszych nieudanych bóle pojawiały się około 6 dpt.
 
Eh... Nie wiem jak wytrzymam do wizyty.. 🙈🙈🙈 Mam wrażenie że wszystkie objawy mi minęły 🙈🙈🙈 aż jej się boje normalnie 🙈🙈 piersi bolą mega w nocy jak się przewracam z boku na bok to az się budzę taki ból a w ciągu dnia tylko przy dotyku 🙈🤦‍♀️ no i teraz mi delikatnie niedobrze .... Ale to nie jest to co było tydzień czy dwa tygodnie temu, no i chwilami ten ból jak na @ ... Ale słabszy ... 😔😔😔 aaaaa chyba przeszłość daje o sobie znać 🙈🙈🙈 i wraca strach , lek i niepokój ....😔 Doła mam 😔😔😔
Kochana ciesz się, uwierz, chciej jak najmniej objawów 😂 później będziesz wspominała czasy jak to fajnie było bez objawów 😆🥴
 
reklama
Dziewczyny, w poniedziałek miałam transfer 5 dniowej blastocysty. Od transferu cały czas pobolewa mnie podbrzusze. Myślicie ze powinnam włączyć nospe max 3x1? Jest to mój trzeci transfer, we wcześniejszych nieudanych bóle pojawiały się około 6 dpt.
Jak pisałam wyżej. Ja miałam mocne bóle podbrzusza przy 1 transferze od samego początku. Na 3 dzień dostałam tak silnego, że aż sobie kucnęłam. Poszłam na drugi dzień sprawdzić progesteron i okazało się że mam jedynie 3,89. Pewnie przez to pojawił się tak mocny skórcz.

Teraz bez wahania skorzystam z nospa max 3×1, magnez 3×1 i przypilnuje progesteronu ;P

A kiedy planujesz betować?

Dopisze jeszcze, że wielokrotnie dziewczyny tu pisały, że każda jest inna. Każdy transfer może być odczuwany inaczej. Ale z tego co widzę najczęściej te transfery skreślane na starcie, z ostatnich zarodków lub z tych słabszych najczęściej się udają. Także głowa do góry nie szukaj objawów, wycisz się i czekaj do dnia bety lub wykonania testu ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry