reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jak to jest z podnoszeniem rąk po transferze, w bardzo wczesnek ciąży? Próbowałam zabić mola i nieco podskoczyłam i machnęłam ręką z kapciem w górze. Mol uciekł ale ja się teraz martwię;) tak samo czuję niepokój za każdym razem gdy staje na palcach żeby dosięgnąć szafkę. Czy słusznie?
Wszystko w granicach rozsądku .
Nie dajmy się zwariować … ☺️
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z podnoszeniem rąk po transferze, w bardzo wczesnek ciąży? Próbowałam zabić mola i nieco podskoczyłam i machnęłam ręką z kapciem w górze. Mol uciekł ale ja się teraz martwię;) tak samo czuję niepokój za każdym razem gdy staje na palcach żeby dosięgnąć szafkę. Czy słusznie?
Kobito , bo ześwirujesz . Nie rozmyślaj tak o wszystkim, psychicznie nie ogarniesz ;)
Z podnoszeniem rąk , to bardziej chodzi o to by nie wykonywać ciężkich prac mycia okien wieszania firan, itp bo bardziej naraża na wypadki.
Natomiast wszelkie aktywności w granicach rozsądku i za zgodą lekarza są mile widziane ;)
 
Dziewczyny jak to jest z podnoszeniem rąk po transferze, w bardzo wczesnek ciąży? Próbowałam zabić mola i nieco podskoczyłam i machnęłam ręką z kapciem w górze. Mol uciekł ale ja się teraz martwię;) tak samo czuję niepokój za każdym razem gdy staje na palcach żeby dosięgnąć szafkę. Czy słusznie?
Na ostatniej wizycie zapytałam o takie rzeczy jak wieszanie firanek, podnoszenie rąk do góry itp. Otrzymałam odpowiedź, że przy wieszaniu firanek nie chodzi o podnoszenie rąk do góry tylko o wysokośc, stanie na drabijie, odchylanie głowy do tyłu itp I ze to może spowodować że poczujesz się słabo i upadniesz.
Ja rano budzę się i nieświadomie się przeciągam. Aż mi kości strzykaja. Dzieje się to nieświadomie, wtedy się budzę. Pani doktor mi powiedziała, że nieświadomie kobieta nie zrobi krzywdy dziecku i że to nic złego, że nie mam się czym martwić. Więc zadałam pytanie (tak przeczytałam w necie) że jeśli przy wysiłku typu wieszanie firanek podnosisz ręce do góry to więzadła macicy mogą się poluzować lub może się odkleić łożysko. Powiedziała że to mit...
 
reklama
Do góry