reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Za 4h idę do lekarza i już chodzę po ścianach 🫣
- dziś moje pierwsze usg serduszkowe.

Naczytałam się niepotrzebnie w internecie, ze ładne przyrosty bety wcale nie świadczą o ciąży, bo może okazać się ze jajo jest puste a przyrosty i tak będą.

Trzymajcie kciuki ✊🏻🥹
 
reklama
Hej. Dzisiaj też mam wizytę u lekarza. Po 9 dniach stymualcji menopurem i orgalutenem. Miałam wcześniej stymulację, ale nie miałam nigdy tego ( podczas stymulacji) śluzu płodnego. A tu normalnie nawał. Jestem w szoku, trochę.
 
Dziewczyny,kiedy was zaczął boleć brzuch po transferze albo ogólnie coś się zaczęło dziać po udanym transferze? Kurde trzy dni wytrzymałam bez świrowania, a dzisiaj coś we mnie pękło i zaczynam się martwić, że jest 3dpt i nic kompletna cisza ,i że znowu jest dupa. A obiecałam sobie ,że nie będę czytać o żadnych objawach itp ale to jest chyba silniejsze 😉
 
Dziewczyny,kiedy was zaczął boleć brzuch po transferze albo ogólnie coś się zaczęło dziać po udanym transferze? Kurde trzy dni wytrzymałam bez świrowania, a dzisiaj coś we mnie pękło i zaczynam się martwić, że jest 3dpt i nic kompletna cisza ,i że znowu jest dupa. A obiecałam sobie ,że nie będę czytać o żadnych objawach itp ale to jest chyba silniejsze 😉
u mnie zaczęły się bóle jak na miesiączkę 5 dpt
 
Hej. Dzisiaj też mam wizytę u lekarza. Po 9 dniach stymualcji menopurem i orgalutenem. Miałam wcześniej stymulację, ale nie miałam nigdy tego ( podczas stymulacji) śluzu płodnego. A tu normalnie nawał. Jestem w szoku, trochę.
Spokojnie . Miałam taki sam zestaw leków . Pływałam w śluzie 🙃 wszystko to jest normalne .

Powodzenia na wizycie i czekamy na dalsze info 🫶
 
Dziewczyny,kiedy was zaczął boleć brzuch po transferze albo ogólnie coś się zaczęło dziać po udanym transferze? Kurde trzy dni wytrzymałam bez świrowania, a dzisiaj coś we mnie pękło i zaczynam się martwić, że jest 3dpt i nic kompletna cisza ,i że znowu jest dupa. A obiecałam sobie ,że nie będę czytać o żadnych objawach itp ale to jest chyba silniejsze 😉
Ja miałam transfer zarodka 5-dniowego (to tez ma znaczenie) i na 2-3 dzień podczas pracy coś mnie mocno zaczęło kłuć w macicy. Trwało to chwile, potem cisza i około 5dpt zaczęłam czuć podbrzusze jak na miesiączkę i ból dołów pleców.

Ten ból podbrzusza towarzyszy mi do dzisiaj, chociaż teraz to już rzadko.
Dzisiaj idę na pierwsza wizytę wiec się okaże, chociaż przyrosty bery mam dobre itd
 
Za 4h idę do lekarza i już chodzę po ścianach 🫣
- dziś moje pierwsze usg serduszkowe.

Naczytałam się niepotrzebnie w internecie, ze ładne przyrosty bety wcale nie świadczą o ciąży, bo może okazać się ze jajo jest puste a przyrosty i tak będą.

Trzymajcie kciuki ✊🏻🥹
Rozumiem, ja też się strasznie bałam, ale będzie dobrze, jak jest pęcherzyk żółtkowy to puste jajo zdarza się bardzo rzadko ✊✊✊
 
Ja nie wiem czy jest nawet pęcherzyk bo to moja pierwsza wizyta od transferu 🫣

…. Jeszcze 3 godziny i 11 min 🤣
Jeny wyobrażam sobie co czujesz... to czekanie jest najgorsze, sama mam wizytę w środę popołudniu i juz mnie szlak trafia ... !
Ale zobaczysz bedzie Super i będzie silne serducho! Który to będzie twoj dzień po transferze ? Trzymam kciuki za piekne serducho i czekamy na info ✊✊✊
 
reklama
Jeny wyobrażam sobie co czujesz... to czekanie jest najgorsze, sama mam wizytę w środę popołudniu i juz mnie szlak trafia ... !
Ale zobaczysz bedzie Super i będzie silne serducho! Który to będzie twoj dzień po transferze ? Trzymam kciuki za piekne serducho i czekamy na info ✊✊✊
Transfer miałam dokładnie 5 września.
Licząc od dnia następnego to wypada na 28 dpt. ✊🏻 …. Także już coś powinno być ✊🏻

Współczuje Ci… ja fakt faktem odliczałam dni do wizyty, ale starałam się nad tym jakoś mocno nie myśleć. … aż do dzisiaj 🤣
Od rana myśle, siedzę, czytam, stresuje się itd
Ale musi być dobrze, innej opcji nie widzę. 🤍
… będzie serduszko, a może nawet i dwa jaka Bog da 🤪🫣🫢😍💕 - fajnie by było
 
Do góry