reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Candys trzymak kciuki za jutro ✊✊✊ będzie pięknie ❤️ o której wizyta?
Jutro na 15:20.

W sobotę zrobiłam posiew moczu, ale wątpię aby wynik był już jutro dostępny…

Wczoraj byłam na weselu i w kościele siedziałam na mega zimnej ławce. Nawet nie pomyślałam 🙈
Dzisiaj boli/ kłuje mnie lewy jajnik. Do tego te bakterie w moczu. Mam nadzieje ze nic nie będzie kropce….

Kupiłam sobie sok z żurawiny i pije…. ✊🏻
Na pewno dam znać jutro ✊🏻🫣 … stresuje się, ale jestem tez podekscytowana
 
Jutro na 15:20.

W sobotę zrobiłam posiew moczu, ale wątpię aby wynik był już jutro dostępny…

Wczoraj byłam na weselu i w kościele siedziałam na mega zimnej ławce. Nawet nie pomyślałam 🙈
Dzisiaj boli/ kłuje mnie lewy jajnik. Do tego te bakterie w moczu. Mam nadzieje ze nic nie będzie kropce….

Kupiłam sobie sok z żurawiny i pije…. ✊🏻
Na pewno dam znać jutro ✊🏻🫣 … stresuje się, ale jestem tez podekscytowana
Spokojnie wszystko będzie dobrze ❤️
Wierzę że będziesz miała takie piękne widoki na usg jak ja 😘
Też mam bakterie w moczu i muszę powtórzyć badanie a na wizycie okazało się że mam jeszcze grzybice w pochwie ale ponoć to norma przy stosowaniu luteiny dostałam jakis lek na 10 dni. Chociaż lekarz powiedział ze dopóki nie odstawimy luteiny zupelnie pewnie się tego nie pozbędę 😑
 
Dziewczyny a wytlumaczcie mi proszę jedną kwestię jeśli chodzi o długi protokół. Od 2 dc brałam anty, od 23 dc gonapeptyl daily. Wizytę mam jutro, będzie to 4 dc i mamy zaczynać stymulację. Lekarz mówił że krwawienie z odstawienia może przyjść ale nie musi (no ale przyszło w piątek). Z tego co czytałam różne wasze doświadczenia to gonapeptyl bierzecie ok 14-20 dni a potem stymulacja. Ja mam zacząć teraz od 4 dc (4 dzień po odstawieniu - nie za późno?) i brać menopur i gonapeptyl razem. Nie bardzo rozumiem po co biorę gonapeptyl (w ulotce pisze że zapobiega przedwczesnemu dojrzewaniu pęcherzyków czyli jak orgalutran (?) ). Amh 8. Poprzedni protokół krótki - puste pęcherzyki, 4 pobrane niedojrzałe komórki.
Gonapeptyl wydłuża fazę lutealna A przy stymulacji zapobiega PRzedwczesnemu pękania pęcherzyków.
Zazwyczaj stymulację zaczyna się od 2,3 dc więc 4 nie powinien być za późno. Miałaś kontrolę na początku, 2-3 dc ?
 
Jutro na 15:20.

W sobotę zrobiłam posiew moczu, ale wątpię aby wynik był już jutro dostępny…

Wczoraj byłam na weselu i w kościele siedziałam na mega zimnej ławce. Nawet nie pomyślałam 🙈
Dzisiaj boli/ kłuje mnie lewy jajnik. Do tego te bakterie w moczu. Mam nadzieje ze nic nie będzie kropce….

Kupiłam sobie sok z żurawiny i pije…. ✊🏻
Na pewno dam znać jutro ✊🏻🫣 … stresuje się, ale jestem tez podekscytowana
Dorzuć jeszcze Wit. C.
 
Spokojnie wszystko będzie dobrze ❤️
Wierzę że będziesz miała takie piękne widoki na usg jak ja 😘
Też mam bakterie w moczu i muszę powtórzyć badanie a na wizycie okazało się że mam jeszcze grzybice w pochwie ale ponoć to norma przy stosowaniu luteiny dostałam jakis lek na 10 dni. Chociaż lekarz powiedział ze dopóki nie odstawimy luteiny zupelnie pewnie się tego nie pozbędę 😑
A nie możesz zmienić na inny progesteron. Jest dużo rodzajów.
 
Spokojnie wszystko będzie dobrze ❤️
Wierzę że będziesz miała takie piękne widoki na usg jak ja 😘
Też mam bakterie w moczu i muszę powtórzyć badanie a na wizycie okazało się że mam jeszcze grzybice w pochwie ale ponoć to norma przy stosowaniu luteiny dostałam jakis lek na 10 dni. Chociaż lekarz powiedział ze dopóki nie odstawimy luteiny zupelnie pewnie się tego nie pozbędę 😑
A masz jakieś takie typowe objawy dla grzybicy zapalenia pochwy ? 🤔

To badał Cię przez brzuch i dopochwowo?
 
reklama
Do góry