reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Odebrałam wyniki. Beta 94,5 ✊🏻😀
Już nie mogę doczekać się piątku ✊🏻 - jeszcze nigdy nie cieszyłam się tak na badanie krwi i kłucie igła 🙈🙈

A jak tam u Ciebie kochana ? ✊🏻✊🏻
Gratulacje piękna beta oby tak dalej ❤️
A ja się martwię w poniedziałek beta 56,8 dzisiaj 88,6 trochę słaby ten przyrost no chyba że poprzednio miałam jakieś pozostałości po zastrzyku. Na wizytę mam się umówić do kliniki bo wynik wyższy od poprzedniego ale zastanawiam się czy nie powtórzyć jeszcze w piątek.
 
Trzymam mocno kciuki. Dbaj teraz o siebie! ❤️
Gratulacje piękna beta oby tak dalej ❤️
A ja się martwię w poniedziałek beta 56,8 dzisiaj 88,6 trochę słaby ten przyrost no chyba że poprzednio miałam jakieś pozostałości po zastrzyku. Na wizytę mam się umówić do kliniki bo wynik wyższy od poprzedniego ale zastanawiam się czy nie powtórzyć jeszcze w piątek.
Będzie dobrze! Trzeba myśleć pozytywnie 🤍
Ja bym powtórzyła dla własnego spokoju. Bo nie ma nic gorszego jak teraz żebyś się stresowała bo stres nie jest dobry.
Także głowa do góry! Najważniejsze ze jest przyrost. Ja wierze, ze będzie dobrze 🤍✊🏻
 
reklama
Gratulacje piękna beta oby tak dalej ❤️
A ja się martwię w poniedziałek beta 56,8 dzisiaj 88,6 trochę słaby ten przyrost no chyba że poprzednio miałam jakieś pozostałości po zastrzyku. Na wizytę mam się umówić do kliniki bo wynik wyższy od poprzedniego ale zastanawiam się czy nie powtórzyć jeszcze w piątek.
Nie patrz na to, bo miałaś pozostałości po ovitrell .
Jest dobrze;)
Zrób znowu za dwa dni ;)
 
Do góry