reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Podziwiam ja kiedyś zaczęłam temat badania w kierunku ivf wśród dalszej rodziny to usłyszałam że to jest najgorsze zło i jakie ja mam w ogóle poglądy!
Meza ciocia kiedyś powiedziała że" mnogie ciąże to patologia a mnogie są bo hormonami się leczą " Chciałam powiedzieć 'a wie ciocia ile ta patologia kosztuje!?" Ale nie jestem na tyle odważna żeby wchodzić w dyskusję
 
reklama
Meza ciocia kiedyś powiedziała że" mnogie ciąże to patologia a mnogie są bo hormonami się leczą " Chciałam powiedzieć 'a wie ciocia ile ta patologia kosztuje!?" Ale nie jestem na tyle odważna żeby wchodzić w dyskusję
a ciocia nie wie ze nawet z naturalnych ciąż sa mnogie ciąże? Znam kilka par które maja bliźniaki z naturalnych cyklów i to z wpadki - po prostu była podwójna owulacja - nienapedzana hormonami, albo zarodek się podzieli i tez są podwójne tyle ze takie same.
 
Moze przesunieta owulacja i dlatego nie widac? Dam znac Ci jutro jak u mnie sytuacja, jakos chyba podobny czas od OM bede na wizycie… ale i tak to zaden wyznacznik chyba, bo te naturalne ciaze to nigdy nie wiadomo do kiedy do czego doszlo, nie tak jak w ivf ze prawie co do godziny mozna policzyc…
Kiedy miałaś transfer ?
 
Dziewczyny jak to u Was jest?... Jestem po pierwszym USG widać pęcherzyk ciążowy ale nadal się boje ze coś pójdzie nie tak. 19 września mam kolejne USG i boję się że nie będzie widać zarodka. Wogole nie czuje się jakbym była w ciąży żadnych objawów.
 
Dziewczyny jak to u Was jest?... Jestem po pierwszym USG widać pęcherzyk ciążowy ale nadal się boje ze coś pójdzie nie tak. 19 września mam kolejne USG i boję się że nie będzie widać zarodka. Wogole nie czuje się jakbym była w ciąży żadnych objawów.
 
a ciocia nie wie ze nawet z naturalnych ciąż sa mnogie ciąże? Znam kilka par które maja bliźniaki z naturalnych cyklów i to z wpadki - po prostu była podwójna owulacja - nienapedzana hormonami, albo zarodek się podzieli i tez są podwójne tyle ze takie same.
Ja jestem jednym z bliźniąt naturalnych z wpadki. Czyli też patologia??🤔 Co za cymbał z tej cioci, pozdrawiamy 😂😂😂
 
Meza ciocia kiedyś powiedziała że" mnogie ciąże to patologia a mnogie są bo hormonami się leczą " Chciałam powiedzieć 'a wie ciocia ile ta patologia kosztuje!?" Ale nie jestem na tyle odważna żeby wchodzić w dyskusję
Ja Wam powiem, że jest coś patologicznego w ciąży mnogiej 😂😂😂 to czysta patologia dźwigać taki brzuchol 😁
 
reklama
Dziewczyny jak to u Was jest?... Jestem po pierwszym USG widać pęcherzyk ciążowy ale nadal się boje ze coś pójdzie nie tak. 19 września mam kolejne USG i boję się że nie będzie widać zarodka. Wogole nie czuje się jakbym była w ciąży żadnych objawów.
 
Do góry