reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A czujesz się na okres ? Spróbuj posiedzieć dłużej w gorącej wannie , na mnie kiedyś zawsze działało, czasy kiedy tak bardzo chciało się dostać okres .... A ostatnie 2 lata oby nie przyszedł ehhhh
Ostatnie moje 5 lat to tylko ,żeby nie przyszedł i jak na złość zawsze w terminie był, a jak czekam na niego z niecierpliwością to go niema 😆
 
reklama
No owulacji nie było, bo rozumiem ze za mało urosło? U mnie z kolei urosło za dużo i dostałam progesteron i zastrzyki wstrzymujące pękanie pęcherzy.
No i bezwzględny zakaz współżycia, nawet z zabezpieczeniem. Pamietam jaka ulgę dał mi okres wtedy.
Powinni Ci dać cokolwiek by zresetować cykl bo wiadomo ze stymulacja nieudana.
Wszystkich miałam 7 ,ale tylko 3 się nadawały, 4 nie urosly
 
Wszystkich miałam 7 ,ale tylko 3 się nadawały, 4 nie urosly
No to lekarz powinien dać coś na wyciszenie, bo raczej żaden z nich nie peknal by zaczal się produkować progesteron. Powinien również obserwować zachowanie pęcherzyków czy się pozapadały czy nie rosną dalej i nie robią się torbiele. Ale przede wszystkim powinien dać progesteron.
 
No to lekarz powinien dać coś na wyciszenie, bo raczej żaden z nich nie peknal by zaczal się produkować progesteron. Powinien również obserwować zachowanie pęcherzyków czy się pozapadały czy nie rosną dalej i nie robią się torbiele. Ale przede wszystkim powinien dać progesteron.
Na wyciszenie mam antykoncepcyjne, ale to dopiero od 2 dc ,jak narazie to go niema ,jak dalej nie dostanę to będę dzwonić do niego.
 
Na wyciszenie mam antykoncepcyjne, ale to dopiero od 2 dc ,jak narazie to go niema ,jak dalej nie dostanę to będę dzwonić do niego.
chodzi o wyciszenie tych pęcherzyków by nie rosły w torbiele. Ja brałam jeszcze długo orgalutran mimo ze zastrzyki stymulujące odstawiliśmy, razem z progesteronem. Lekarz w miarę obrazowo wytłumaczył mi co bym czuła jakby te 30 pęcherzy zaczęło pękać. Wiec wyciszał ich wzrost i blokował pękanie.
 
chodzi o wyciszenie tych pęcherzyków by nie rosły w torbiele. Ja brałam jeszcze długo orgalutran mimo ze zastrzyki stymulujące odstawiliśmy, razem z progesteronem. Lekarz w miarę obrazowo wytłumaczył mi co bym czuła jakby te 30 pęcherzy zaczęło pękać. Wiec wyciszał ich wzrost i blokował pękanie.
U mnie było tylko 3 więc moze nie chciał mnie już niczym faszerowac . Wyobrazam sobie jakby zaczęły pękać po kolei nawet nie chce wiedzieć jakby to bolało. Jak miałaś tak dużo to dlaczego nie miałaś punkcji ?
 
U mnie było tylko 3 więc moze nie chciał mnie już niczym faszerowac . Wyobrazam sobie jakby zaczęły pękać po kolei nawet nie chce wiedzieć jakby to bolało. Jak miałaś tak dużo to dlaczego nie miałaś punkcji ?
w Holandii nie przeprowadzają punkcji jeśli jest >30 pęcherzy ja miałam 30 i odwołali punkcje. Przy kolejnej stymulacji na mniejszych dawkach powtórka ale 36 pęcherzy. Lekarze zdziwieni ale punkcję jednak przeprowadzili na narkozie - normalnie odbywa się na głupim Jasiu i na przeciwbólowych.
 
w Holandii nie przeprowadzają punkcji jeśli jest >30 pęcherzy ja miałam 30 i odwołali punkcje. Przy kolejnej stymulacji na mniejszych dawkach powtórka ale 36 pęcherzy. Lekarze zdziwieni ale punkcję jednak przeprowadzili na narkozie - normalnie odbywa się na głupim Jasiu i na przeciwbólowych.
A u nas na narkozie ile by nie było. Widzę ty to masz hodowle 😉 bo u mnie przy 4 iui miałam tylko raz 2 pęcherzyki. Do in vitro miałam najniższe dawki ,ale jak widać u mnie to nie zadziałało
 
A u nas na narkozie ile by nie było. Widzę ty to masz hodowle 😉 bo u mnie przy 4 iui miałam tylko raz 2 pęcherzyki. Do in vitro miałam najniższe dawki ,ale jak widać u mnie to nie zadziałało
pcos rządzi się swoimi prawami i jak nigdy nie ma owulacji naturalnie (albo czasem mając pcos występują mimo wszystko) tak podczas stymulacji potrafią wyjść na prawdę kwiatki
 
reklama
żeby przyszedł okres musi być owulacja a takowej nie było. Nie przyspieszysz miesiączki kąpielą. To działa tylko po przebytej owulacji. U mnie brak owu brak miesiączek. Nawet rok mogę bez okresu chodzić jakbym nie chodziła wywoływać lekami.
Ja nie mam owulacji a miesiączki miewam. Więc to nie jest tak do końca. Miałam monitoring przez rok. Miesiączki mam co ok 60-90 dni i bez owulek były.
 
Do góry