reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny :) Jestem po wizycie i w środę mam transfer :) Mam pytanie czy stosowałyście do transferu to specjalne podłoże Embryoglue? U mnie wczoraj prof. nic o tym nie wspominał, a ja pamiętam, że 5 lat temu mieliśmy to podłoże i transfer był szczęśliwy? Jakie są wasze doświadczenia?
Ja raz mialam transfer z Embryoglue, nieudany... udany był bez dodatków:)
 
reklama
Ja raz mialam transfer z Embryoglue, nieudany... udany był bez dodatków:)
No to mnie teraz zaskoczyłaś 🙆‍♀️ Ja miałam pierwszy bez, niestety ciąża przestała się rozwijać w 6 tyg. i później ten z embryoglue udany. Czytałam, że on zwiększa powodzenie o 10 %, a tu proszę różnie bywa. Wczoraj na wizycie nasz lekarz w ogóle o nim nie wspominał, sama się upomniałam i dzwoniłam do niego to powiedział, że jak najbardziej poleca. U nas kosztuje to jakieś 300 zł więc chyba zaryzykuję i się zdecyduję.
 
No to mnie teraz zaskoczyłaś 🙆‍♀️ Ja miałam pierwszy bez, niestety ciąża przestała się rozwijać w 6 tyg. i później ten z embryoglue udany. Czytałam, że on zwiększa powodzenie o 10 %, a tu proszę różnie bywa. Wczoraj na wizycie nasz lekarz w ogóle o nim nie wspominał, sama się upomniałam i dzwoniłam do niego to powiedział, że jak najbardziej poleca. U nas kosztuje to jakieś 300 zł więc chyba zaryzykuję i się zdecyduję.
Myślę, że na pewno nie zaszkodzi, wiec jak będziesz się czuła lepiej z tym, ze weźmiesz, to jak najbardziej bierz :)
 
ja też miałam antybiotyk na nk bo miałam 10 później robił pomówienie badanie przed transferem i było zero i miałam też wlew z accofilu i encorton i nic to nie dało beta była zero
hej, ja również jestem po 3 nieudanych stymulacjach (33 lata, Amh 1,3). Przy trzeciej stymulacji z 9 pęcherzyków na usg nie uzyskaliśmy żadnego zarodka. Zmieniamy teraz klinikę (z In.Vimed na No.Vum). My też mamy poprawiać jakość gamet, z plemnikami się udało, a jakość komórek to już inna bajka. Póki co mam zleconą histeroskopię. Liczę, ze w nowym miejscu, z lepszym laboratorium będzie dobrze.
 
No to mnie teraz zaskoczyłaś 🙆‍♀️ Ja miałam pierwszy bez, niestety ciąża przestała się rozwijać w 6 tyg. i później ten z embryoglue udany. Czytałam, że on zwiększa powodzenie o 10 %, a tu proszę różnie bywa. Wczoraj na wizycie nasz lekarz w ogóle o nim nie wspominał, sama się upomniałam i dzwoniłam do niego to powiedział, że jak najbardziej poleca. U nas kosztuje to jakieś 300 zł więc chyba zaryzykuję i się zdecyduję.
Ja za każdym razem biorę embryoglue. Nie chciałabym potem sobie wypominać że nie zapłaciłam 300zł gdzie wydaję grube tysiące...
 
Narazie niby Ok się czuje ,okaże się w sobotę co tam się wychodowalo. U mnie wrogi śluz i mąż morfologia 3%. Też bym chciała dwa zarodki ,ale u mnie w klinice chyba nie podają dwóch, jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. A jeśli mogę wiedzieć to ile masz lat ,bo ja 34 i przed 40 nie chce być już w żadnej ciąży, dlatego wolałabym dwa No, ale chyba wątpię. Myślę, że mimo endometriozy napewno się uda ,chyba właśnie po to jest ifv ,żeby nam pomóc w takich sytuacjach.
Ja miałam 34 lata i podali dwie blastki 😉
 
Mam gleboka nadzieje ze Ci sie uda i trzymam mocno kciuki✊
Ja rowniez mam endometrioze która została zdiagnozowana dopiero w klinice
Jestem wlasnie po stymulacji- DIsiaj miałam ostatni telefon od embriologa
Nie chce Cię straszyć, bo kazdy przypadek jest inny, statystyki przy endometrioze sa okrutne😞i trzeba brać pod uwagę rowniez słabszy scenariusz. Mnie to akurat pomogło psychicznie bo gdybym nie przeczytała tu kilku historii pewnie bym sie załamała.
U mnie było tylko
10 komorek- 6 nadających sie do zaplodnienia, i ostał sie tylko 1 zarodek
Zaczynam druga stymulacje przy najbliższym cyklu
Miejmy nadzieję że dla nas endometrioza nie będzie na tyle okrutna żeby miało się nie udać 😉

Ale czasem mam wrażenie, że wolałabym usłyszeć że nie będzie Pani mogła mieć dzieci niż wkładać tyle serca, emocji i wiary w starania i cierpieć przy każdym teście i rozczarowaniu.
 
Hej dziewczyny :) Jestem po wizycie i w środę mam transfer :) Mam pytanie czy stosowałyście do transferu to specjalne podłoże Embryoglue? U mnie wczoraj prof. nic o tym nie wspominał, a ja pamiętam, że 5 lat temu mieliśmy to podłoże i transfer był szczęśliwy? Jakie są wasze doświadczenia?
Ja embroglue nie brałam, lekarz odradzał bo mówił że słabo się to sprawdza w jego ocenie, że to wzięłam opcję z nacięciem osłonki, nie wiem jak to się fachowo nazywa 😉
 
reklama
Do góry