reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Musisz próbować gdzie indziej. Nie rozumiem podejścia.

AMH i hormony masz ok ? Arginina i karnityna podobno są na jajeczka dobre
AMH na początku było 2,3 badałam rok temu i było już tylko 1, czyli szału nie ma niestety ... reszta hormonów bez zarzutów, suplementuje się bez przerwy, teraz zamówiłam na próbe fertilwoman plus, bo ma całkiem fajny skład
 
Ja też spodziewałam się ovitrelle lub innego triggera, dziś mam 34 lata, wtedy miałam 32
Moze masz pcos, IO? One niestety oslabiaja komorki:(
Mialam raz transfer na naturalnym ale
jak wszystkie - nieudany.
Ja tez podczas procedur 31-35 lat mialam slabe zarodki i tez raczej komorki nie byly mercedesami:/ u mnie pcos i lekka IO
 
AMH na początku było 2,3 badałam rok temu i było już tylko 1, czyli szału nie ma niestety ... reszta hormonów bez zarzutów, suplementuje się bez przerwy, teraz zamówiłam na próbe fertilwoman plus, bo ma całkiem fajny skład
Ja z kolei stosowalam polecane przez Basie zastrzyki z selenu i q10 domiesniowe 8-10 tygodni przed ostatnia punkcja i metformine.
Nie wiem czy akurat to to ale rekordowo dobre zarodki uzyskalismy (5aa) jak nigdy i do tego ciaza naturalna zaraz po punkcji. Tyle ze Ty masz amh niskie a ja od pcos zawyzone ok 7-8
 
AMH na początku było 2,3 badałam rok temu i było już tylko 1, czyli szału nie ma niestety ... reszta hormonów bez zarzutów, suplementuje się bez przerwy, teraz zamówiłam na próbe fertilwoman plus, bo ma całkiem fajny skład
Ja tez mialam podobnie, ja mam niskie amh ok 1,29 przed inv, potem nie badałam, mialqm łącznie 3 procedury, na usg przed punkcja widoczne bylo zawsze ok 10 , a po punkcji wyszło ze większość pustych, lub niedojrzałych. I w 1 żadna nie była zaplodniona, w 2 jedna wcsesna blastka, w 3 z tylko 2 zapladniane, ale uchował się jeden zarodek szczesliwy:)
Po 2 mieliśmy już zdecydować się na Kd ale jednak zaryzykowaliśmy, nie wiem czy suplementacja cos dala bo najwięcej suplementowalam się przed 2 procedura , potem po nieudanej trochę odpuściłam, były wakacje wiec piłam, czasem tez zapalilam na imprezie a jednak z trzeciej wyszła ciaza:)
 
Moze masz pcos, IO? One niestety oslabiaja komorki:(
Mialam raz transfer na naturalnym ale
jak wszystkie - nieudany.
Ja tez podczas procedur 31-35 lat mialam slabe zarodki i tez raczej komorki nie byly mercedesami:/ u mnie pcos i lekka IO
Pcos mam wykluczone ale wczoraj gin kazał mi ogarnac temat IO, czy mozecie mi powiedziec jak to sie bada?
 
Pcos mam wykluczone ale wczoraj gin kazał mi ogarnac temat IO, czy mozecie mi powiedziec jak to sie bada?
Musisz zrobic krzywą cukrowo-insulinową (nie tylko cukrową) a wynik najlepiej skonsultowac z ginekologiem ktory sie zna bo mi zwykly doabetolog powiedzial ze ok a Pasnik ze lekka io i dal metformine za co jestem mu ogromnie wdzieczna!
 
reklama
Do góry