reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Chciałam Wam dziewczyny wszystkim podziękować za te dobre słowa ,za wsparcie ,,co ma być to będzie.. bardzo trudna to droga i bardzo nie sprawiedliwa ,, leżę krwi jest mniej ,czekam do jutra ,prbuje spać ale nie mogę ,, dziękuję Wam i cieszę się że jestem na tej grupie ze względu na wszystko ....takiego wsparcia jakiego dostaje od Was nie da się opisać..trzymajcie się kochane ,,☹️♥️
 
reklama
Hej narazie kupiłam briobityki dopachwowe i maść. Tego estabion nie próbowałam ale kupię..narazie nie mogę odstawić luteiny bo z uwagi na słabo dostępny proletux zamieniła mi to na inne doustne i narwzie kontroluje poziom progesteronu po zmianie ,kazała mi zrobić c posiew ale dopiero po 7 dniach od antybiotyku ..ale ja wiem że to znów grzyb 😓 narazie leczę się tym czasie mogę , mam maść z poprzedniej infekcji i smaruję jak bardzo nie wytrzymuje, dziękuję Wam wszystkim za cenne rady..naprawdę od dwóch miesięcy infekcja goni infekcje i nie mogę sobie z nimi poradzić 😓
Jak już ci kiedyś pisałam to wszystko jest przez luteinę. Miałam tak samo. Żaden lek ci nie pomoże bo kiedy cialge będziesz brała luteinę będziesz miala infekcje i podrażnienoa. Nie rozumiem jaki twoja lekarka ma problem przepisać ci inny progesteron, np progesteron besins, utrogestan lub cyclogest 🤷. To wcale nie musi być tylko prolutex. Pisz do niej i przestań brać luteinę 🤦
 
Tak mysle wlasnie ze oni musza to wpisac bo jednak przyjechalam z jakims plamieniem. Poki co tylko resztki brudnej luteiny sa.. brzuch mnie troche zaczal bolec, ale moze to z nerwow? Bede obserwować j zobacze co jutro w klikice powiedza. Serduszko bilo, a to dla mnie najwazniejsze na ten moment
ja też miałam to po aplikacji cyclogestu ale powód Przyjęcia tak jak mówisz muszą wpisać żeby mieć podkładkę Najważniejsze że sprawdziłaś i że serduszko bije ❤️❤️❤️a noc szybko minie i w klinice Ci wszystko objaśnia
 
Dziękuję !
Zdałam sobie sprawę z tego, że lekarz z kliniki zwyczajnie mnie olał. Nie chce tam wracać tylko po to żeby zostawić resztki kasy i wyjść z niczym. Chce walczyć i wiem że mi się uda. Tylko trzeba szukać punktu zaczepienia. Na tyle lat jedna pozytywna beta daje nadzieję, że to nie koniec!!!
Oczywiscie ze daje nadzieje! Walcz❤️
 
I bardzo dobrze 💪 poszerz diagnostykę. Tak jak Ci pisałam, poszłabym w kierunku immunologii. A lekarza może i faktycznie zmieniłabym. Ja do swojego lekarza miałam zaufanie co do leków, stymulacji, transferu👌wszystko odbyło się tak jak trzeba. Ale co do pewnych decyzji, poszerzenia diagnostyki i innych różniliśmy się trochę. Po 2 poronieniach z powodu wad genetycznych lekarz był za transferowaniem kolejnej blastki. Mnie wówczas zapaliła mi się lampka czerwona, czy oby kolejna też nie będzie chora.. Lekarz twierdził, że to trochę bez sensu zostawiać zarodek z młodszej komórki i zabierać się za kolejną stymulację... Trochę mieszał mi w głowie ale finalnie poszłam swoją drogą, przeszłam kolejną stymulację, prosiłam, o rozmrożenie blaski i jej przebadanie, gdzie lekarz też twierdził, że ją osłabi. Gdybym zaufała bezgranicznie lekarzowi byłabym w ciemnej du.... bo przyjęłabym wadliwy zarodek, jak się okazało po pgs. Jestem pewna, że zaimplantowałby się jak tamte, a ja po 3 poronieniu na 100% poddałabym się. Zresztą ograniczony już czas i praca nie pozwoliłaby mi na kolejną stymulację. Urlopu już nie miałam. Także udało mi się w ostatniej chwili ufff😁
Intuicja Cię nie zawiodła.
Warto sobie ufać bo lekarze jak to lekarze albo chodzi o kasę - jeśli chodzi o kliniki - albo o rutynę.
 
Bb
Jak już ci kiedyś pisałam to wszystko jest przez luteinę. Miałam tak samo. Żaden lek ci nie pomoże bo kiedy cialge będziesz brała luteinę będziesz miala infekcje i podrażnienoa. Nie rozumiem jaki twoja lekarka ma problem przepisać ci inny progesteron, np progesteron besins, utrogestan lub cyclogest 🤷. To wcale nie musi być tylko prolutex. Pisz do niej i przestań brać luteinę 🤦
mkze warto to napisac: @Magda 1234
Luteina dopochwowa wystepuje pod rozna nazwa - nadal sa to tabletki dopochwowe ale maja inna nazwe handlowa i tez nieco inne dodatki ktore moga Cie po zmianie tej nazwy NIE UCZULAC
I tak np mozesz brac dopochwowo
Lutinus (ta sama luteina)
Liteine (ta sama liteina ktora Cie uczula)
Utrogestan (ta sama liteina)
I np jedna z ww Cie uczula a dwie inne nie.
Nie musisz zamienic tabletech dopochwowych na zastrzyki ale moze zmiana rodzaju luteiny dopochwowej da Ci ulge w tym uczuleniu. To mialam na mysli i Fredka i inne dziewczyny. Bo widze ze piszemy o zamianie rodzaju tabletek dopochwowych a lekarz Ci mowi o dostepnosci zastrzykow…
 
reklama
Do góry