reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny. Zaczelam plamic..co robic?! Plaminie niby rozowawei jedune co mnie boli to żołądek
Boże Ty też ...ja dziś od nowa zaczęłam plamić w sobotę trochę dziś bardzo,,miałam jechać na izbę ale dr kazała leżeć wziąć nospe 3 razy i magnez b6 a jutro wizyta..Boże tej się boje
 
reklama
Tak się boje w sobotę było trochę krwi a dziś po obiedzie zakręciło mi się mocno w głowie wie się położyłam jak wstałam i poszłam do ubikacji bo dużo krwi na papierze ,,tak się boje ,,czy to koniec,,progesteron mam dobry bo robiłam w piątek,, takie krwawienie nie wróży dobrxe 😭😭😭
 
Tak się boje w sobotę było trochę krwi a dziś po obiedzie zakręciło mi się mocno w głowie wie się położyłam jak wstałam i poszłam do ubikacji bo dużo krwi na papierze ,,tak się boje ,,czy to koniec,,progesteron mam dobry bo robiłam w piątek,, takie krwawienie nie wróży dobrxe 😭😭😭

Ty też jedź na IP. Moim zdaniem nie ma na co czekać.
Wiem co przeżywasz. Na prawdę. Jedź i się nawet nie zastanawiaj.
 
Tak się boje w sobotę było trochę krwi a dziś po obiedzie zakręciło mi się mocno w głowie wie się położyłam jak wstałam i poszłam do ubikacji bo dużo krwi na papierze ,,tak się boje ,,czy to koniec,,progesteron mam dobry bo robiłam w piątek,, takie krwawienie nie wróży dobrxe [emoji24][emoji24][emoji24]
Trzymam kciuki, żeby to nie było nic złego. Nie stresuj się!! Żeby było dobrze!![emoji110]
 
Tylko że u nas dwa szpitale zamkneietez powodu covid , jen został i kolejki niemałe, doktor kazała mi leżeć wziąć nospe. Magnez ale ja już nie wiem co robić,, co mi to da jak pojadę na izbę i będę tam siedziała 3 godziny albo i lepiej
no to nie wiem Kochana przez tego covida to bałagan nic więcej. Ja miałam dwa razy plamienia pierwsze w 9 tygodniu ciąży pojechałam odrazu zrobili usg a że z bobo było wszystko ok to dali kroplówkę na wzmocnienie i kazali leżeć ale w szpitalu byłam tydzień bo w drugą noc znowu plamiłam ale żywsza krwią dali tabletki przeciwkrwotoczne i leżeć kazali a drugie w 17 tygodniu ale to już mniejsze i nie musiałam zostać tylko dołożyli progesteronu no i leżeć oczywiście
 
no to nie wiem Kochana przez tego covida to bałagan nic więcej. Ja miałam dwa razy plamienia pierwsze w 9 tygodniu ciąży pojechałam odrazu zrobili usg a że z bobo było wszystko ok to dali kroplówkę na wzmocnienie i kazali leżeć ale w szpitalu byłam tydzień bo w drugą noc znowu plamiłam ale żywsza krwią dali tabletki przeciwkrwotoczne i leżeć kazali a drugie w 17 tygodniu ale to już mniejsze i nie musiałam zostać tylko dołożyli progesteronu no i leżeć oczywiście
No to przynajmniej się Tobą zajęli. Mnie zostawili na 3 dni, ale ani leków ani kroplówek, ani nic nie dali. Badanie jedno, tylko przy przyjęciu było, jedna morfologia. Żadnych badań progu ani innych hormonów. Jedynie codziennie przed 5 rano temperatura i ciśnienie. Więc zamiast odpocząć to jeszcze więcej stresu i rozbudzeń itd.
 
reklama
Tylko że u nas dwa szpitale zamkneietez powodu covid , jen został i kolejki niemałe, doktor kazała mi leżeć wziąć nospe. Magnez ale ja już nie wiem co robić,, co mi to da jak pojadę na izbę i będę tam siedziała 3 godziny albo i lepiej
To może na serio nie ma sensu. Ty jesteś w 6 tc prawda? A na którą masz jutro wizytę? Masz skurcze jakieś?
 
Do góry