reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie,niestety tyle bylo ...nie wiem czy nie wiecej...3 pelne stymulacje,potem jedna stymulacja z dawczynia KD ( tez pomylka) potem dopiero wlasciwy lekarz i klinika i wszystko sie odmienilo...na dobre.To moja banda na zdjeciu.Moze nie powinna wrzucac tu ich zdjec,ale zawsze byly kopem dla wielu z was,mam nadzieje ,ze to tez bedzie.Ze warto bylo walczyc.
Ah warto było walczyć. Wspaniała rodzina💞
 
reklama
Za dwa dni bede tu 7 urodziny obchodzic.Troche mi to czasu zajelo,ale wiesz jak to jest...zanim czlowiek sie ogarnie i zauwazy ze cos nie styka,to wierzy glupi we wszystko co lekarz mowi.Dla mnie to byl proces,od naiwnej wiary w cuda,po studiowanie lekow,struktury endometrium,immunologii i wszystkiego co jest zawarte w segregatorze,ktory mi mi nie pozwoli zapomniec ile zrobilam,zeby miec dzieci.No ale ...są ,cale ,zdrowe i kochane przez nas nad zycie.Nie ma co wracac do tego co zaczelam 21.01.2015 a zakonczylam 30.08.2021.w sumie to byl fajny czas,poznalam mnostwo fantastycznych ludzi,powstaly przyjaznie z koncem swiata,dowiedzialam sie wiele o sobie i tym ze mam tylek z ołowiu i nic mnie nie zatrzymalo.To sa te dobre strony,zlyxh nie musze pamietac😉
ja w marcu 6te urodziny tutaj 😁 Moja droga zupelnie inna niz Twoja, ale sentyment do forum ten sam 😆
Dzieci przeslodkie ❤️❤️
 
Nie,niestety tyle bylo ...nie wiem czy nie wiecej...3 pelne stymulacje,potem jedna stymulacja z dawczynia KD ( tez pomylka) potem dopiero wlasciwy lekarz i klinika i wszystko sie odmienilo...na dobre.To moja banda na zdjeciu.Moze nie powinna wrzucac tu ich zdjec,ale zawsze byly kopem dla wielu z was,mam nadzieje ,ze to tez bedzie.Ze warto bylo walczyc.
Jesteście cudownym dowodem na to, że warto walczyć <3 <3
 
Nie,niestety tyle bylo ...nie wiem czy nie wiecej...3 pelne stymulacje,potem jedna stymulacja z dawczynia KD ( tez pomylka) potem dopiero wlasciwy lekarz i klinika i wszystko sie odmienilo...na dobre.To moja banda na zdjeciu.Moze nie powinna wrzucac tu ich zdjec,ale zawsze byly kopem dla wielu z was,mam nadzieje ,ze to tez bedzie.Ze warto bylo walczyc.
Dzielna mama walczącą o swój cel ❤️a dzieci słodkie ❤️
 
To i ja mam podobnie 🤦🏻‍♀️ biorę cyclogest na początku 2 tab dopochwowo bo badaniu progesteronu zaczęłam brać 3 tab cyclogestu i dołożyła mi jeszcze 2 tab luteiny pod język i niestety nic to nie dało nawet wynik był mniejszy . Teraz mam brać 2 tab dopochwowo i ten prolutex , którego bardzo się boję bo nigdy sama nie robiłam sobie zastrzyku a w tym przypadku zalecali mi wbijać się w udo do mięśniowo bo podobno lepiej się wchłania 🙂

To i ja mam podobnie 🤦🏻‍♀️ biorę cyclogest na początku 2 tab dopochwowo bo badaniu progesteronu zaczęłam brać 3 tab cyclogestu i dołożyła mi jeszcze 2 tab luteiny pod język i niestety nic to nie dało nawet wynik był mniejszy . Teraz mam brać 2 tab dopochwowo i ten prolutex , którego bardzo się boję bo nigdy sama nie robiłam sobie zastrzyku a w tym przypadku zalecali mi wbijać się w udo do mięśniowo bo podobno lepiej się wchłania 🙂
Ja miałan w brzuch. Nie bój się. Fakt upierdliwe to było ale można ogarnąć. Ja jestem tego przykładem bo ja z natury jestem ze wszystkim na NIE i wszystko mnie przeraża i dołuje a tu ogarniam temat :)
Ja brałam 2x duphaston,3x2 TAB luteiny i 3x2 dopochwowo i nic nie dawało wiec dolozyl właśnie prolutex. Jeśli chcesz chętnie odsprzedam za niewielkie pieniądze bo szkoda żeby się zmarnowal. Ma termin do października, ja używałam go w tamtym roku. Był dobrze przechowywany
 
Nie,niestety tyle bylo ...nie wiem czy nie wiecej...3 pelne stymulacje,potem jedna stymulacja z dawczynia KD ( tez pomylka) potem dopiero wlasciwy lekarz i klinika i wszystko sie odmienilo...na dobre.To moja banda na zdjeciu.Moze nie powinna wrzucac tu ich zdjec,ale zawsze byly kopem dla wielu z was,mam nadzieje ,ze to tez bedzie.Ze warto bylo walczyc.
Śliczne dzieciaczki !!! Zazdroszczę 😍
 
Ja miałan w brzuch. Nie bój się. Fakt upierdliwe to było ale można ogarnąć. Ja jestem tego przykładem bo ja z natury jestem ze wszystkim na NIE i wszystko mnie przeraża i dołuje a tu ogarniam temat :)
Ja brałam 2x duphaston,3x2 TAB luteiny i 3x2 dopochwowo i nic nie dawało wiec dolozyl właśnie prolutex
A przepraszam ze zapytam, jeżeli nie zrozumiem 🙂 a udało się zajść czy jeszcze się staracie? Naturalną metodą?
 
Za dwa dni bede tu 7 urodziny obchodzic.Troche mi to czasu zajelo,ale wiesz jak to jest...zanim czlowiek sie ogarnie i zauwazy ze cos nie styka,to wierzy glupi we wszystko co lekarz mowi.Dla mnie to byl proces,od naiwnej wiary w cuda,po studiowanie lekow,struktury endometrium,immunologii i wszystkiego co jest zawarte w segregatorze,ktory mi mi nie pozwoli zapomniec ile zrobilam,zeby miec dzieci.No ale ...są ,cale ,zdrowe i kochane przez nas nad zycie.Nie ma co wracac do tego co zaczelam 21.01.2015 a zakonczylam 30.08.2021.w sumie to byl fajny czas,poznalam mnostwo fantastycznych ludzi,powstaly przyjaznie z koncem swiata,dowiedzialam sie wiele o sobie i tym ze mam tylek z ołowiu i nic mnie nie zatrzymalo.To sa te dobre strony,zlyxh nie musze pamietac😉
Piękne podsumowanie 😍 to prawda nie ma co pamiętać tych złych ❤️ tylek masz twardy ale za to serducho pełne miłości i to widać jak na dłoni 😘
 
reklama
Ja miałan w brzuch. Nie bój się. Fakt upierdliwe to było ale można ogarnąć. Ja jestem tego przykładem bo ja z natury jestem ze wszystkim na NIE i wszystko mnie przeraża i dołuje a tu ogarniam temat :)
Ja brałam 2x duphaston,3x2 TAB luteiny i 3x2 dopochwowo i nic nie dawało wiec dolozyl właśnie prolutex
Ja jakbym mogła wybierać drogę podania progesteronu to tylko w zastrzykach. Bożee te tab dopochwowe to jakaś porażka- paskudne, wypływa, drazni, podjęzykowej brałam po 4 trzy razy dziennie, gorycz, kreda nie wiem sama czym to smakowało blehhh
A zastrzyk sama wspaniałość :) pyk i po sprawie
Z tym, że niestety na cyklu sztucznym ja miałam pełen zestaw dwa razy dziennie prolutex, 12tab podjezykowych, 6 lutinusow dopochwowo... Gorąco nie polecam :p
 
Do góry