reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Beta pozytywna ale nie wiem jak liczyć tygodnie czy to jest 2 czy 4 bo ilość wskazuje na 2 tydzień ??? Progesteron zatem spadł 52 na 50 !! CUzy oby napewno jest dobrze bo siedzę i wyje i się śmieje
Ja miałam najwyższy progesteron 24 jak badałam 🤭 i wszystko było dobrze więc nie stresuj się absolutnie Twoim minimalnym spadkiem. Gratulacje ❤️❤️😀
 
Beta pozytywna ale nie wiem jak liczyć tygodnie czy to jest 2 czy 4 bo ilość wskazuje na 2 tydzień ??? Progesteron zatem spadł 52 na 50 !! CUzy oby napewno jest dobrze bo siedzę i wyje i się śmieje
Ostatnio mi doktorka powiedziała że w ciągu dnia mamy kilka skoków progesteronu i nie ma co się przejmować minimalnymi spadkami🙂🙂
 
reklama
Do góry