reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny !! Jestem tu nowa !!
Postanowiłam do Was dołączyć , obecnie jestem 5dpt blastki 😊bardzo się przejmuje ze nie mam jeszcze żadnych objawów … 🥺

Witamy :) brak objawow w 5dpt to jest norma :) wymiotowac zaczniesz troche pozniej i bedziesz prosic zeby juz minely ;) to tak zartem a serio - to normalne ze nie masz objawow na tak wczesnym etapie. Zamiast ich sobie wyszukiwac - odpocznij 😗 Kiedy betujesz?
 
reklama
Witamy :) brak objawow w 5dpt to jest norma :) wymiotowac zaczniesz troche pozniej i bedziesz prosic zeby juz minely ;) to tak zartem a serio - to normalne ze nie masz objawow na tak wczesnym etapie. Zamiast ich sobie wyszukiwac - odpocznij 😗 Kiedy betujesz?
Dziś popołudniu pobrałam betę i progesteron , jeszcze wyników nie ma 🤷‍♀️Wiem ze to za wcześnie , ale beta jaka juz wyjść powinna prawda ? Transfer 5 dniowego mrozaka był 😊
 
Dziewczyny krwi jest więcej i na papierze i na wkładce. Mocne plamienie żywa krwi.. czy coś poszło nie tak przy transferze...miała któreś tak......??? Co o tym myślicie ???
 
reklama
Do góry