reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje za taki pozytywny odzewa:) staram sie myslec pozytywnie;) wiadomo sprawa, ze strata na tak wczesnym etapie wynika prawie w 100% z uszkodzenia zarodka:) takze staram sie tak do tego podchodzic;)
Trzymam kciuki ✊✊✊ tutaj za kazda z Was (zreszta od czasu jak przegladam to forum, to przezywalam kazde badanie, kazde Wasze USG, mimo ze na „milczaco”). Powodzenia ;*
 
Dzieki za dobre slowo ❤️ Generalnie problem z drożnoscià jajowodow - zero chorob przewleklych, wyniki badan dobre (tzn nie jakas zaawansowana diagnostyka - jak tutaj niektore z Was pisza nazwy badan to sa takie o ktorych pierwszy raz w zyciu slyszalam), zero używek (w zyciu moze 3 kawy wypilam).. staram sie myslec pozytywnie, ale najchetniej to bym zasnela i obudzila sie za tydzien 🙈🙈🙈
To masz wielkie szanse skoro to bardziej nieplodnosc mechaniczna. Będzie dobrze :)
 
6 razy byłaś na monitoringu ? A gdzie się leczysz ? Ja w invicta ...mój gin mówił że może 3 razy i wystarczy ...no ale ja jakoś mam te dni płodne zawsze równo z kalendarzykiem ....
Wiesz co ja tez mam niby zgodnie ale mam pozno wiec na wszelki wypadek chodziłam chwile szybciej żeby jie przegapic bo życie jest złośliwe. A po owu tez kontrolowałam endo i wlasnie mi siadło wiec ostatnia wizyta w dzień transferu i dupa wstrzymali rozmrażanie zarodka i transferu nie było ale wssystkie wizyty płatne.
 
Pytanie do dziewczyn, ktorym sie udalo: tez mialyscie takie uczucie ucisku w okolicy podbrzusza - tak mniej wiecej w rzucie pecherza i macicy? Mi sie wydaje ze ja tak poprzednio mialam, ale generalnie teraz to juz niczego nie jestem pewna 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
A mam tak od wczorajszego wieczora, taki ucisk/ciagniecie…
 
reklama
Do góry