reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, dziś miałam punkcję. Od rana ból był już bardzo silny, myślałam, ze po punkcji trochę będzie lżej, ale nic się nie zmienia. Ledwo siedzę, ledwo chodzę... jak było u Was? Szybko przeszło?
Poproś o środek przeciwbólowy. Mnie zawsze pytali jak bardzo boli i podawali dożylnie lub kroplówce.
 
Hej ale dawno nie było Cię na forum! Jak się czujesz? Jak dzieciaczki? ❤️
Rosną i dużo roboty jest. Modlę się o zlobek już :-) przy trójce dzieci to można sprzątać a sprzątać, do tego ogarnąć wszystkie z osobna graniczy z cudem. Gdy tylko oderwę się od dziewczyn to lecę do syna i tak w kółko. Do tego sprzątnąć trzeba itp.
Duzo jest sterylizacji butelki, laktatora itp. Bo uparłam się na karmienie moim mlekiem i jestem z siebie dumna ze kupiłam piętrowy sterylizator, bo zwykły to z 20 sterylizacji dziennie byłoby.
Wieczne niedospana, w domu mało miejsca bo dwa łóżeczka wstawić hymmm graniczy z ludem:-) nie przewidzieliśmy takiego rozwoju sytuacji:-) A tobie ile zostało..?! Kiedy masz termin?
 
Rosną i dużo roboty jest. Modlę się o zlobek już :-) przy trójce dzieci to można sprzątać a sprzątać, do tego ogarnąć wszystkie z osobna graniczy z cudem. Gdy tylko oderwę się od dziewczyn to lecę do syna i tak w kółko. Do tego sprzątnąć trzeba itp.
Duzo jest sterylizacji butelki, laktatora itp. Bo uparłam się na karmienie moim mlekiem i jestem z siebie dumna ze kupiłam piętrowy sterylizator, bo zwykły to z 20 sterylizacji dziennie byłoby.
Wieczne niedospana, w domu mało miejsca bo dwa łóżeczka wstawić hymmm graniczy z ludem:-) nie przewidzieliśmy takiego rozwoju sytuacji:-) A tobie ile zostało..?! Kiedy masz termin?
O rany to masz niezłą jazdę ale fajnie bo rosną Ci pod nosem dwie kopie Ciebie 😜❤️ fajnie, że jesteś już po tym całym iv i cieszysz się maluchami z mężem 😁 ja mam termin na 17 lutego, już połowa za nami 🥰 chciałam Ci podziękować, za te rozmowy wtedy, gdyby nie Ty to pewnie nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem... Dziękuję ❤️
 
reklama
Do góry