reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja po wizycie przed punkcją. Mój lekarz zadowolony ze przy moim AMH 12 jajeczek równo rośnie, ale jak wiecie ja lecę w jakość bo dużo już miałam. I teraz pytanie - czy ja coś poza tona supli i dieta powinnam / nie powinna robić przed punkcja? Czy można się coś poruszać czy lepiej nie? Ostatnio chyba przegapiłam ten moment rozkminy 😂 No i punkcję mam dzień po Urodzinach wiec liczę na piękny prezent taki na 5.1.1 😜 także kciuki 10.10 za mnie
 
A ja po wizycie przed punkcją. Mój lekarz zadowolony ze przy moim AMH 12 jajeczek równo rośnie, ale jak wiecie ja lecę w jakość bo dużo już miałam. I teraz pytanie - czy ja coś poza tona supli i dieta powinnam / nie powinna robić przed punkcja? Czy można się coś poruszać czy lepiej nie? Ostatnio chyba przegapiłam ten moment rozkminy 😂 No i punkcję mam dzień po Urodzinach wiec liczę na piękny prezent taki na 5.1.1 😜 także kciuki 10.10 za mnie
Nie wolno na pewno skakac, biegac, zeby Ci sie jajowody nie pozwijaly. Mi mowili, ze co najwyzej jakies lekkie rozciaganie jak juz bardzo chce. Duzo odpoczywaj, nie stresuj sie i pij wode :)
 
Na sztucznym cyklu, blastka w 9dpt 68 beta, w 13dpt już 6.6, a 14dpt tylko 2. Tylko że ja z 7 na 8dpt dostałam plamienie i myślałam że to implatacja ale potem wyczytałam że to późno na takie objawy, poza tym w 11dpt przestały boleć mnie piersi i miałam straszny ból aż mnie zginało w pół więc poleciałam powtórzyć. Po odstawieniu leków okres dostałam po 5 dniach, a miałam wrażenie że będzie od razu bo tak mnie męczyło.
Kurde a u mnie beta się utrzymuje :/
 
Nie wolno na pewno skakac, biegac, zeby Ci sie jajowody nie pozwijaly. Mi mowili, ze co najwyzej jakies lekkie rozciaganie jak juz bardzo chce. Duzo odpoczywaj, nie stresuj sie i pij wode :)
No ja mam ten problem ze jestem tancerka z zawodu i wszystkie wydarzenia się planowane pół roku do przodu a tu potem wyskakuje mi punkcja albo transfer i brakuje mi już wymówek cholerka :(
 
A ja po wizycie przed punkcją. Mój lekarz zadowolony ze przy moim AMH 12 jajeczek równo rośnie, ale jak wiecie ja lecę w jakość bo dużo już miałam. I teraz pytanie - czy ja coś poza tona supli i dieta powinnam / nie powinna robić przed punkcja? Czy można się coś poruszać czy lepiej nie? Ostatnio chyba przegapiłam ten moment rozkminy 😂 No i punkcję mam dzień po Urodzinach wiec liczę na piękny prezent taki na 5.1.1 😜 także kciuki 10.10 za mnie
Musi sie udac! Ja w dzien urodzin transfer mialam i udal sie, teraz mam synka :)
 
reklama
Do góry