reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
:) tak od trzech lat powtarzam sobie - za miesiąc się uda. Życie jest złe. No we trzeba się trzymac. Jescze licze na jakiś cud w poniedziałek ale rozum mówi mi ze to nie możliwe a serce nie daje za wygrana.
Bardzo rozumiem co masz na myśli, choć okres mam jak w zegarku😢 i plemniki mojego mizerne i rozum kuma przecież że nie ma bata żeby się z takimi udalo to co miesiąc jednak serce ma nadzieję do ostatniej chwili.
 
Niestety koniec mojego cudu. Beta nie urosła. Z 103 na 106. Boje się ze to znowu cp. Mega mi przykro bo uwierzyłam ze już będzie dobrze.
strasznie mi przykro, jednak w duchu mam nadzieję,że w poniedziałek coś ruszy...może Twój kropek jest leniwy 😗 tyle się słyszy o tym,że czasem beta wolno rośnie a jest wszystko dobrze...trzymaj się ❤️
 
:) tak od trzech lat powtarzam sobie - za miesiąc się uda. Życie jest złe. No we trzeba się trzymac. Jescze licze na jakiś cud w poniedziałek ale rozum mówi mi ze to nie możliwe a serce nie daje za wygrana.
Trzymaj się kochana😟 Aż chce się powiedzieć ja pie@#&le. Wiem co czujesz i jaki masz mętlik w głowie. Nie ma złotej rady na to ale czas pomoże.
 
reklama
Do góry