reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super jak się do niej przygotowałaś jaka specjalna dieta? Albo w czasie stymulacji na coś trzeba zwracać uwagę? Jaki protokół masz?
@Anittka nie stosuje jakiejś diety, staram się zdrowo odżywiać i jeść sporo warzyw, dodatkowo ograniczyłam słodycze.
Wydaje mi się, że to jest długi protokół. Od poniedziałku co drugi dzień będzie gonapeptyl, później dojdzie Menopurl.
[/QUOTE]
Żeby uniknąć hiperki warto pić dużo wody i jeść dużo białka
 
Super jak się do niej przygotowałaś jaka specjalna dieta? Albo w czasie stymulacji na coś trzeba zwracać uwagę? Jaki protokół masz?
@Anittka nie stosuje jakiejś diety, staram się zdrowo odżywiać i jeść sporo warzyw, dodatkowo ograniczyłam słodycze.
Wydaje mi się, że to jest długi protokół. Od poniedziałku co drugi dzień będzie gonapeptyl, później dojdzie Menopurl.
[/QUOTE]
Zdrowo jeść ja mam z tym problem ale próbujemy bo nie cierpię babrać się w kuchni a te zdrowe wg mnie potrzebują dużo czasu. Wyciskamy co drugi dzień soki, jemy sałatki owocowe i warzywne. Ile ja się ostatnio naskrobalam marchewek to w życiu nigdy 😂
Fajnie że się też starasz zdrowo. Mam nadzieję że lepiej Ci idzie niż mi.
 
@Anittka nie stosuje jakiejś diety, staram się zdrowo odżywiać i jeść sporo warzyw, dodatkowo ograniczyłam słodycze.
Wydaje mi się, że to jest długi protokół. Od poniedziałku co drugi dzień będzie gonapeptyl, później dojdzie Menopurl.
Żeby uniknąć hiperki warto pić dużo wody i jeść dużo białka
[/QUOTE]
Ale białka jakie znaczy konkretnie? Mleczne produkty?
 
@Anittka nie stosuje jakiejś diety, staram się zdrowo odżywiać i jeść sporo warzyw, dodatkowo ograniczyłam słodycze.
Wydaje mi się, że to jest długi protokół. Od poniedziałku co drugi dzień będzie gonapeptyl, później dojdzie Menopurl.
Zdrowo jeść ja mam z tym problem ale próbujemy bo nie cierpię babrać się w kuchni a te zdrowe wg mnie potrzebują dużo czasu. Wyciskamy co drugi dzień soki, jemy sałatki owocowe i warzywne. Ile ja się ostatnio naskrobalam marchewek to w życiu nigdy 😂
Fajnie że się też starasz zdrowo. Mam nadzieję że lepiej Ci idzie niż mi.
[/QUOTE]
Wazne, zebyscie sie oprocz tego tez ruszali ;) moj mial kiepskie nasienie i lekarz mówił, ze dobrze, zeby tez sie ruszał. Wiadomo nie wyciskanie ciezarow ale jakies bieganie, jazda na rowerze
 
reklama
Zdrowo jeść ja mam z tym problem ale próbujemy bo nie cierpię babrać się w kuchni a te zdrowe wg mnie potrzebują dużo czasu. Wyciskamy co drugi dzień soki, jemy sałatki owocowe i warzywne. Ile ja się ostatnio naskrobalam marchewek to w życiu nigdy 😂
Fajnie że się też starasz zdrowo. Mam nadzieję że lepiej Ci idzie niż mi.
Wazne, zebyscie sie oprocz tego tez ruszali ;) moj mial kiepskie nasienie i lekarz mówił, ze dobrze, zeby tez sie ruszał. Wiadomo nie wyciskanie ciezarow ale jakies bieganie, jazda na rowerze
[/QUOTE]
Zgadzam się z Tobą u nas jest dużo siedzenia przed kompem niestety. Praca w biurze nie sprzyja dziecioróbstwu 😂
 
Do góry