reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziwne, że wyniku nadal nie ma.. Może zadzwoń do labo
Przyszedł wyczekiwany wynik, beta 1.108 (to nie tysiąc to 1)
Jak zwykle intuicja mnie nie myliła. No nic jakoś to przegryziemy
 

Załączniki

  • 8E5F42B5-C0C4-430B-92D0-08251987BC68.jpeg
    8E5F42B5-C0C4-430B-92D0-08251987BC68.jpeg
    9,9 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Hmm 😁a jaki masz wynik progesteronu? Ja godzinę przed wzięciem leków: 85,48ng/ml oraz dwie godziny po wzięciu: 114,52 ng/ml. Teraz kilka dni po braniu prolutexu 1x mam oznaczyć znowu progesteron przed zastrzykiem 😁
Wiesz co, ostatnio oznaczałam progesteron ok 7 tc i miałam 18. Od tego czasu nie badałam. W piątek jadę do lekarza żeby zejść z progesteronu ale nie kazał badać poziomu. Więc nie wiem skąd będzie wiedział ile odstawić 🤔🤔🤔 muszę się wypytać
 
Wiesz co, ostatnio oznaczałam progesteron ok 7 tc i miałam 18. Od tego czasu nie badałam. W piątek jadę do lekarza żeby zejść z progesteronu ale nie kazał badać poziomu. Więc nie wiem skąd będzie wiedział ile odstawić 🤔🤔🤔 muszę się wypytać
Z tego co mówił mi kiedyś to progesteron rośnie bardzo skokowo i rano mogę mieć inaczej a za godzinę zupełnie inny poziom. Za głupia na to jestem 😳
 
Wiesz co, ostatnio oznaczałam progesteron ok 7 tc i miałam 18. Od tego czasu nie badałam. W piątek jadę do lekarza żeby zejść z progesteronu ale nie kazał badać poziomu. Więc nie wiem skąd będzie wiedział ile odstawić 🤔🤔🤔 muszę się wypytać
To zrób sobie może na wizytę badanie, to lekarz będzie mieć czarno na białym 😁 mi to co jakiś czas kazał badać, niby jest wszystko ok i piszą że po 12 tygodniu największe ryzyko mija ale ja jakoś tak z tyłu głowy mam że różnie może być.. no ale nic i ja zaufam swojemu lekarzowi tak jak dotychczas 😁 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! 😊
 
reklama
To zrób sobie może na wizytę badanie, to lekarz będzie mieć czarno na białym 😁 mi to co jakiś czas kazał badać, niby jest wszystko ok i piszą że po 12 tygodniu największe ryzyko mija ale ja jakoś tak z tyłu głowy mam że różnie może być.. no ale nic i ja zaufam swojemu lekarzowi tak jak dotychczas 😁 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! 😊
No właśnie pisałam do kliniki czy mam zrobić badanie proga na wizytę to napisały że nie ma takiej potrzeby. Więc stwierdziłam że nie ma co się stresować, ufam mojemu lekarzowi i chyba kurde facet wie co robi 😉
 
Do góry