reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A badalas betę? Może to tylko jakieś plamienia? Nigdy nie miałam takiej sytuacji więc nie wiem. Ale na takich ilościach progach myślę, że nie powinnaś dostać @ ale to tylko moje przypuszczenia...
Mnie za to okropnie bolą piersi... Dużo bardziej niż dotychczas... Ah...
Czekam na wynik. Miał być wieczorem i dalej nie ma
 
Kuźwa aż muszę wam napisać bo zwariuje .... Właśnie się kolejny raz przekonałam jaka panuje znieczulica wśród ludzi 😔😔😔😔😔 pojechałam wieczorem na zastrzyk do szpitala ( w końcu zdrowieje i jutro prawdopodobnie już ostatni rano wezmę 😍😍😍😍 głos mi wraca i już nie duszę się , dziś w końcu od tygodnia pierwszy raz jak spałam w dzień , nie dusiłam się 😍😍😍 jednym słowem w końcu zdrowieje 😁) ale do rzeczy ... Stoję w kolejce na sorze żeby wypełnić ankietę i moc isc na zastrzyk ... Pełno ludzi w okol którzy też czekają( ja byłam ostatnia 🙈) ale nie o to chodzi ... Patrzę idzie facet z kobietą która ledwo stoi na nogach , walczy o każdy oddech ... Nie może go złapać ale walczy ... Wchodzę do kontenera po ratownika i mówię że tam kobieta bardzo źle się czuje i potrzebuje pomocy , ratownik szybko wychodzi bez kolejki bierze tą kobietę do kontenera i bada ... Okazało się że miała wszystkie oznaki covida ... Ale chodzi o to że jak ta kobieta weszła do kontenera ludzie którzy stali w kolejce do mnie z pretensjami że zareagowałam 😤, że oni też czekają ... Kuźwa ja rozumiem że stali tam też starsi ludzie , jedna kobieta czekała na zszycie q druga też na zastrzyk ... Kuźwa ale oni mogli poczekać ... A ta kobieta nie ... Jak można być takim człowiekiem ? Jak można nie pomoc ? Aż się cała zagotowałam jak oni z pretensjami do mnie wyskoczyli że oni też czekają ... Kuźwa ale oni mogą oddychać ... Stali bez problemu ...a ta dziewczyna ... Masakra ... Ona ledwo szła ... Bałam się że za chwilę straci przytomność ... Tak to wyglądało .... Wr ... Jako jedyna zareagowałam i jeszcze dostałam opierdziel .... Masakra 🤬🤬🤬🤬🤬🤬
 
Kuźwa aż muszę wam napisać bo zwariuje .... Właśnie się kolejny raz przekonałam jaka panuje znieczulica wśród ludzi 😔😔😔😔😔 pojechałam wieczorem na zastrzyk do szpitala ( w końcu zdrowieje i jutro prawdopodobnie już ostatni rano wezmę 😍😍😍😍 głos mi wraca i już nie duszę się , dziś w końcu od tygodnia pierwszy raz jak spałam w dzień , nie dusiłam się 😍😍😍 jednym słowem w końcu zdrowieje 😁) ale do rzeczy ... Stoję w kolejce na sorze żeby wypełnić ankietę i moc isc na zastrzyk ... Pełno ludzi w okol którzy też czekają( ja byłam ostatnia 🙈) ale nie o to chodzi ... Patrzę idzie facet z kobietą która ledwo stoi na nogach , walczy o każdy oddech ... Nie może go złapać ale walczy ... Wchodzę do kontenera po ratownika i mówię że tam kobieta bardzo źle się czuje i potrzebuje pomocy , ratownik szybko wychodzi bez kolejki bierze tą kobietę do kontenera i bada ... Okazało się że miała wszystkie oznaki covida ... Ale chodzi o to że jak ta kobieta weszła do kontenera ludzie którzy stali w kolejce do mnie z pretensjami że zareagowałam 😤, że oni też czekają ... Kuźwa ja rozumiem że stali tam też starsi ludzie , jedna kobieta czekała na zszycie q druga też na zastrzyk ... Kuźwa ale oni mogli poczekać ... A ta kobieta nie ... Jak można być takim człowiekiem ? Jak można nie pomoc ? Aż się cała zagotowałam jak oni z pretensjami do mnie wyskoczyli że oni też czekają ... Kuźwa ale oni mogą oddychać ... Stali bez problemu ...a ta dziewczyna ... Masakra ... Ona ledwo szła ... Bałam się że za chwilę straci przytomność ... Tak to wyglądało .... Wr ... Jako jedyna zareagowałam i jeszcze dostałam opierdziel .... Masakra 🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Super postawa! Brawo dla Ciebie ❤️. Ludzka znieczulica to straszna rzecz.
 
3 dni. Wcześniej mieliśmy 4 i były kiepskie, więc teraz stwardziliśmy, że spróbujemy mniej🙂
Zastanawiam się bo my ostatnio w niedzielę wieczorem przytulanki a w czwartek południe badanie. Teraz w poniedziałek ma o 8 badanie i dziewczyny radziły tu by w piątek wieczór max ostatni raz się przytulać.
 
reklama
Super postawa! Brawo dla Ciebie ❤️. Ludzka znieczulica to straszna rzecz.
Mi chodziło tylko o to żeby pomóc tej kobiecie... Ja rozumiem że już wieczorami zimno, że stali, marzli i czekali ( ja też stałam i marzłam...) ... Ze być może się gdzieś spieszyli( ale o 20 :/) że nie chcieli by stać w tej kolejce a być np. W domu... Ale wystarczy okazać odrobinę serca... Ciekawa jestem co by zrobili jak by nie daj Boże byli na miejscu tej kobiety... Czekali by w kolejce? 🤔 Kurde jak 10 minut dłużej poczekają im się nic nie stanie... A nie wiadomo co z tą babka..
Od razy po zbadaniu poszła do izolatki i reszta pacjentów była przyjmowana na dworze bo musieli zrobić dezynfekcję kontenera ... Ale kurde... Nie rozumiem ludzi... Serioo...
 
Do góry