reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Takie doła też załapałam bo myślałam, że mi przeziębienie mija a tu dupa... Doszło gardło i lekki kaszel... Boję się, że to może zaszkodzić implantacji czy utrzymaniu się zarodka.
Szybka zmiana temperatur i wszyscy chorują.. sama siedzę w pracy i piję specyfiki na przeziębienie.. najgorsze gardło bo strasznie boli.. pij dużo herbatki i odpoczywaj, będzie dobrze ❤️❤️
 
reklama
Pije z miodem, cytryną, pomarańczą, imbirem i goździkami ale średnio co pomaga. No i mamy soczek z czarnego bzu
Szybka zmiana temperatur i wszyscy chorują.. sama siedzę w pracy i piję specyfiki na przeziębienie.. najgorsze gardło bo strasznie boli.. pij dużo herbatki i odpoczywaj, będzie dobrze [emoji3590][emoji3590]
 
13stego dnia?? O matko... Ja wiem, że te testy są guzik warte na tą wczesnym etapie. Ale no chciałabym już wiedzieć
Moja koleżanka tez robiła testy od 5dpt była załamana i pewna ze jej się nie udało. Wiesz kiedy wyszedł jej pozytywny? Dopiero 13 dnia, teraz jest mama rocznego chłopca [emoji846]
 
Takie doła też załapałam bo myślałam, że mi przeziębienie mija a tu dupa... Doszło gardło i lekki kaszel... Boję się, że to może zaszkodzić implantacji czy utrzymaniu się zarodka.
Najważniejsze żebyś nie miała gorączki... Lekkie przeziębienie może nawet pomóc w implantacji, bo przecież osłabia organizm o jego mechanizmy obronne.
 
reklama
Do góry