reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Są wyniki. Załączam w załączniku. Jestem załamana z 12 komórek mam tylko 6. Miałam badać genetycznie i teraz nie wiem czy mam znowu podejść do tej stymulacji czy co [emoji85] jestem załamana.
Myślałam że wszystkie 9 co się zapłodniły zostaną. Zerknijcie na te cyferki bo też chyba nie jest jakoś super dobrze? Zobaczcie proszę bo się popłaczę. Czy to dobrej jakości czy raczej średnio to wyszło i iść w kolejną stymulację?
6 blastocyst to super wynik [emoji16][emoji16][emoji16] Powinnaś się cieszyć [emoji16][emoji16][emoji16] Raczej się tak nie zdarza żeby wszystkie zapłodnione komórki doszły do stadium blastocysty a przynajmniej ja nie słyszałam o takim przypadku [emoji1745][emoji1745][emoji1745] Morfologicznie też zarodki są dobre więc teraz je tylko wysyłać do badania żeby sprawdzić które z nich są poprawne genetycznie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Hello Dziewczynki, jadę już do kliniki znieść jajka jak [emoji215][emoji215][emoji215][emoji215][emoji215][emoji23][emoji23]oby z tego był jakiś pisklak.[emoji120] Zabieg mam o 8.30. Życzę Wam miłego dnia i samych dobrych wiadomości na wizytach [emoji8]
Trzymam kciuki za dużo dojrzałych jajek [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] Dawaj znać po punkcji ile udało się pobrać [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Są wyniki. Załączam w załączniku. Jestem załamana z 12 komórek mam tylko 6. Miałam badać genetycznie i teraz nie wiem czy mam znowu podejść do tej stymulacji czy co 🙈 jestem załamana.
Myślałam że wszystkie 9 co się zapłodniły zostaną. Zerknijcie na te cyferki bo też chyba nie jest jakoś super dobrze? Zobaczcie proszę bo się popłaczę. Czy to dobrej jakości czy raczej średnio to wyszło i iść w kolejną stymulację?
Załamana??? 50% blastocyst z ilosci pobranych komórek to świetny wynik, rzadko jest więcej.. Zresztą po co więcej... To jest super wynik o którym pewnie nie jedna by marzyla aby uzyskać. Jakościowo morfologicznie tez większość jest naprawdę dobra ale PGS Ci prawdę powie
 
Dziewczyny bo naszlo mnie tak.. dostałam accofil od 3 dnia po transferze 2/3 dawki, ale tak sobie teraz mysle - mi transferuja 5 dniowy zarodek wiec teoretycznie juz 2 dnia powinien sie implementowac, prawda? To accofil na następny dzien cos zmieni??? Czy powinnam próbować kontaktowac sie z Sydorem, zeby dopytac? Jak Wy mialyscie przepisany ten lek? Bo zaczynam sie stresowac, ze może to za pozno 🤔🤔🤔
@fredka84 , @Justi92 jak Wy mialyscie bo nie pamietam?
@annemarie doradzisz prosze?
Miala jeszcze ktoras z Was dziew ten lek??
Ja brałam 3 dni przed transferem, bo miałam 3-dniowegi zarodka. Potem brałam 3 dni po transferze i tak co 3 dni do 12 tygodnia
Aha, przed transferem wzięłam całą ampułkę a dopiero po, brałam 2/3
 
Dziewczyny bo naszlo mnie tak.. dostałam accofil od 3 dnia po transferze 2/3 dawki, ale tak sobie teraz mysle - mi transferuja 5 dniowy zarodek wiec teoretycznie juz 2 dnia powinien sie implementowac, prawda? To accofil na następny dzien cos zmieni??? Czy powinnam próbować kontaktowac sie z Sydorem, zeby dopytac? Jak Wy mialyscie przepisany ten lek? Bo zaczynam sie stresowac, ze może to za pozno [emoji848][emoji848][emoji848]
@fredka84 , @Justi92 jak Wy mialyscie bo nie pamietam?
@annemarie doradzisz prosze?
Miala jeszcze ktoras z Was dziew ten lek??
Ja miałam od dnia transferu. 2 dni codziennie i potem co drugi dzień. Ale słuchaj się lekarza, on wie co robi.
Są wyniki. Załączam w załączniku. Jestem załamana z 12 komórek mam tylko 6. Miałam badać genetycznie i teraz nie wiem czy mam znowu podejść do tej stymulacji czy co [emoji85] jestem załamana.
Myślałam że wszystkie 9 co się zapłodniły zostaną. Zerknijcie na te cyferki bo też chyba nie jest jakoś super dobrze? Zobaczcie proszę bo się popłaczę. Czy to dobrej jakości czy raczej średnio to wyszło i iść w kolejną stymulację?
To super wynik!!!!
Ja miałam z 8 komórek 2 blastocysty, liczyłam na 3, marzyłam o 4. [emoji1]
I każda ma dobrą jakość! To naprawdę świetny wynik!
 
Załamana??? 50% blastocyst z ilosci pobranych komórek to świetny wynik, rzadko jest więcej.. Zresztą po co więcej... To jest super wynik o którym pewnie nie jedna by marzyla aby uzyskać. Jakościowo morfologicznie tez większość jest naprawdę dobra ale PGS Ci prawdę powie
Właśnie. Ja bym nerkę oddała za tyle blastek...
 
reklama
Do góry