reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wypoczywaj leniuchuj ile się da [emoji3590]
Ja dziś mam właśnie dzień lenia [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957] Tylko szybki obiad zrobiłam i też leżę przed kompem [emoji16][emoji16][emoji16] Dlatego muszę iść na spacer i kawę A Ty jak najbardziej odpoczywaj i relaksuje się, mam nadzieję że mąż Ci wszystkie posiłki podaje do łóżka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja robię jutro,lekarz sam mi tak mówił, jeśli nie drgnie to odstawienie leków,chyba za stara jestem,jakoś źle się czuję po tych lekach,chodzę do pracy, staram się funkcjować normalnie,ale brak mocy,a przy moim 3latku to bardzo trudne
 
Chyba jutro choć już mi się tak nie spieszy jak za pierwszym razem… to była moja druga zdrowa blastka wiec jak coś to wszystko od nowa i wielka niewiadoma dlaczego. Od 1,5 roku żyje w świecie niewiadomych i już pomału odpadam z sił :(
To mam nadzieję że ten kropeczek z Tobą został Trzymam za to kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Cześć dziewczyny,
Juz kilka lat nie bylam na forum,a dobrze pamiętam jak bardzo wsparcie innych osób mi pomogło przetrwać wiele, obecnie jestem 6 dpt jutro robie Bhcg,tak kazał lekarz,mialam transfer blastocysty,cykl wcześniej mialam scratching endo i hatching podczas transferu, mam nadzieję że wszystkie opcje wspomagane przyniosą efekt,tak bardzo w to wierzę
Ogromne kciuki za betę do nieba [emoji123][emoji110][emoji120]
 
reklama
Do góry