reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No hej kochana [emoji3590] pewnie się zdziwisz ale leżę [emoji1787][emoji6]wstałam kawałek ciasta zjadłam drożdżowego bo mama dała mi pakunki i czekam na obiad orzechami zagryzajac [emoji6]. Właśnie zapomniałam pytać o to doktor która robiła mi transfer czy kawę mozna i nie zapytałam z tego wszystkiego. Więc popilam sokiem pomarańczowym [emoji1787]
Jak tam Wam mija niedziela? Ja wybieram się na kawę i ciastko i tak się zastanawiam czy pojęcie kawę po transferze czy odpuściłyście?
 
No hej kochana [emoji3590] pewnie się zdziwisz ale leżę [emoji1787][emoji6]wstałam kawałek ciasta zjadłam drożdżowego bo mama dała mi pakunki i czekam na obiad orzechami zagryzajac [emoji6]. Właśnie zapomniałam pytać o to doktor która robiła mi transfer czy kawę mozna i nie zapytałam z tego wszystkiego. Więc popilam sokiem pomarańczowym [emoji1787]
Ja dziś mam właśnie dzień lenia [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957] Tylko szybki obiad zrobiłam i też leżę przed kompem [emoji16][emoji16][emoji16] Dlatego muszę iść na spacer i kawę A Ty jak najbardziej odpoczywaj i relaksuje się, mam nadzieję że mąż Ci wszystkie posiłki podaje do łóżka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hahahaha no powiedzmy [emoji1787]prawie [emoji1787]wchodzi z kuchni do pokoju gdzie tv zagląda do tego co ja jestem i mówi obiad hahahahah
Ja dziś mam właśnie dzień lenia [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957] Tylko szybki obiad zrobiłam i też leżę przed kompem [emoji16][emoji16][emoji16] Dlatego muszę iść na spacer i kawę A Ty jak najbardziej odpoczywaj i relaksuje się, mam nadzieję że mąż Ci wszystkie posiłki podaje do łóżka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
A kiedy planujesz testować ? Bo jeżeli to była blastocysta to spokojnie jutro już byś mogła betę zrobić [emoji16][emoji16] Ja robiłam 7dpt i beta już byla [emoji16] I nie stresuj się żadnymi bólami [emoji110][emoji110][emoji110]
Chyba jutro choć już mi się tak nie spieszy jak za pierwszym razem… to była moja druga zdrowa blastka wiec jak coś to wszystko od nowa i wielka niewiadoma dlaczego. Od 1,5 roku żyje w świecie niewiadomych i już pomału odpadam z sił :(
 
Do góry