reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja pytalam! Dzieki! A Ty mialas crio czy swiezy? Bo ja nie pamietam 🙈 hmmm.. to moze jednak do transferu sie bierze.. teraz czytam w necie i dziew po in vitro pisza tez, ze lekarze kaza do bety brac dostinex.. juz sama nie wiem. Sprobuje do niego sie dodzwonic. Bralam wczoraj to kolejny mam za 10 dni. Pewnie znow co lekarz to opinia 🤔
Ja miałam crio, może to przez ten stres mi dał 😏
 
reklama
Trzymam za was ogromne ✊✊✊ , a ty już po punkcji czy jeszcze stymulacja?
Ciągnę stymulację jeszcze z tydzień bo mój organizm źle zareagował na leki, które 10 miesięcy temu dały świetny wynik. Póki co w polu widzenia jest 9 pęcherzyków , a przy 1 stymulacji mialam 22. Także różnice mam. Zobaczymy co przyniesie mi los. Ja i tak mam zamrożone już 2 blastki 😜chciałam dorzucic jeszcze kilka i je przebadać, ale nie wiadomo czy coś dokleimy z tej stymulacji🤷‍♀️
 
Jak beta? [emoji8]
Dzięki że pytasz ale wyników ciągle nie ma [emoji1745][emoji1745][emoji1745] Robiłam w diagnostyce u mnie w mieście wynik zawsze po 3 godzinach a tu miało być po 10h co już mi się nie spodobało ale jak widać to za mało czasu [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36] Jutro dzwonię na infolinię i będę żądać zwrotu pieniędzy bo to jakaś kpina jest [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]
 
Dzięki że pytasz ale wyników ciągle nie ma [emoji1745][emoji1745][emoji1745] Robiłam w diagnostyce u mnie w mieście wynik zawsze po 3 godzinach a tu miało być po 10h co już mi się nie spodobało ale jak widać to za mało czasu [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36] Jutro dzwonię na infolinię i będę żądać zwrotu pieniędzy bo to jakaś kpina jest [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]
O jeny.. Tyle czekania[emoji85] oby to był dobry znak [emoji110]
Beta taka wysoka, że wyników załadować nie mogą [emoji6][emoji8]
 
reklama
Dziewczyny, zaczynam właśnie przygodę z in vitro. Dzisiaj zaczęłam stymulację gonalem. Mogę się dołączyć? Będzie raźniej :)
Czesc Hankaa. Ja tez nowa 😊narazie podglądam dziewczyny i czytam. Na jakim protokole jesteś? Nasz tez „pierwszy raz” dzisiaj 5 dzień stymulacji menopur narazie jest Ok, lekko boli głowa, ale nie narzekam.
Powodzenia!
 
Do góry