reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, wiem, przesadzam, jestem nadgorliwa i przewrażliwiona, ale znów dziś zrobiłam sikacza i kreska wyszła niewiele ciemniejsza od przedwczorajszej. Strasznie się boję się, że znów będę miała puste jajo płodowe. Nawet nie potrafię się cieszyć z pozytywnej bety 😔
To zacznij dziewczyno 😉 kropek potrzebuje pozytywnej energii żeby rosnąć ❤️
 
reklama
Wchodzi w grę Warszawa, jeśli chodzi o Inviktę, ja jestem z Kielc a do tej pory miałam do czynienia z Gametą w Kielcach, trochę z Gametą w Łodzi i Parents w Krakowie..
 
Nie mam pojęcia. Ja nie miałam kreski testowej ciemniejszej od kontrolnej a robiłam dwa testy przy becie 3 cyfrowej. Kochana nie świruj na punkcie grubości kreski bo szkoda czasu na złe emocje.
Poroniłam jedna ciąże, w jednej miałam puste jajo płodowe, stąd moje przewrażliwienie. Przede mną ciężkie tygodnie, puki nie zobaczę bijącego serduszka napewno się bardziej nie uspokoję.
 
Poroniłam jedna ciąże, w jednej miałam puste jajo płodowe, stąd moje przewrażliwienie. Przede mną ciężkie tygodnie, puki nie zobaczę bijącego serduszka napewno się bardziej nie uspokoję.
Jeśli ktoś nie doświadczył tak przykrych incydentów starając się tyle lat i dziecko to nie jest w stanie zrozumieć tego strachu.
 
Cześć dziewczyny ;) 8 dni temu miałam criotransfer . Dzisiaj zauważyłam brązowe ale bardzo skąpe( dosłownie ślad na wkładce ) plamienie takie jak mam przed każda miesiączka . Od kilku dni mam tez bóle takie jak przy menstruacji i bolące piersi . Czy to możliwe ,ze jest to spowodowane przez hormony , które biorę ? Czy powinnam się pogodzić z tym ,ze niestety transfer się nie powiódł . Z góry dziękuje za odpowiedz;).
 
Poroniłam jedna ciąże, w jednej miałam puste jajo płodowe, stąd moje przewrażliwienie. Przede mną ciężkie tygodnie, puki nie zobaczę bijącego serduszka napewno się bardziej nie uspokoję.
Rozumiem. Domyślam się że te obawy będą przez całą ciążę własnie przez te złe doświadczenia. Ale postaraj się żeby te dobre emocje jednak przeważyły nad objawami. Trzymam kciuki i przesyłam potrójne dobre wibracje ❤️
 
Rozumiem. Domyślam się że te obawy będą przez całą ciążę własnie przez te złe doświadczenia. Ale postaraj się żeby te dobre emocje jednak przeważyły nad objawami. Trzymam kciuki i przesyłam potrójne dobre wibracje ❤️
oczywiście miało być obawami a nie objawami 😂 durny słownik 😤
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) 8 dni temu miałam criotransfer . Dzisiaj zauważyłam brązowe ale bardzo skąpe( dosłownie ślad na wkładce ) plamienie takie jak mam przed każda miesiączka . Od kilku dni mam tez bóle takie jak przy menstruacji i bolące piersi . Czy to możliwe ,ze jest to spowodowane przez hormony , które biorę ? Czy powinnam się pogodzić z tym ,ze niestety transfer się nie powiódł . Z góry dziękuje za odpowiedz;).
To może być wszystko i nic, nie nastawiaj się od razu na porażkę. Niestety nikt Ci nie powie czy się udało, musisz poczekać na betę. Trzymam kciuki 😉
 
Do góry