reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny :) taki temacik. Nie szczepiłam się i w klinice opiekunka zasugerowała żebym szybko się zaszczepiła tą jednodawkową Johnsonem. Stymulację mam zacząć 13.08 ale od 2.08 mam brać gonapeptyl.
Podpowiedzcie czy się szczepić i jeśli tak to czy mogę jak będę brać ten gonapeptyl bo termin jest około 5-6.08 dopiero hmm
 
reklama
Ja jestem po u mnie to trwało bardzo krótko bo jeden cały dzień od 10 do nocy leciała krew ciemna a później na drugi dzień już brązowe resztki i na 3 dzień już nie było nic, ale dzisiaj widziałam dwie smugi śluzu bardzo malutko podbarwione właśnie brązową krwią 😟 a to już jakieś 2 tygodnie albo więcej po krwiaku... A śluz taki żółty to mam ciągle i jest go mega dużo
Od dziś u mnie tego śluzu też jest sporo.
 
Oj wiele dziewczyn miało... Najdłużej chyba @Aduś16 się z nim męczyła😔
Oj tak.. U mnie to trwało dłuuuugo
@AgiG pierwszy raz miałam jednorazowe plamienie krwią w 6tc, odstawilam acard I przeszło.. Ten sam krwiak który widocznie nie zniknął pękł mi w 14tc po założeniu szwu i miałam silny krwotok 2 dni, potem ponad miesiąc plamienie raz większe raz mniejsze raz wcale.. na usg krwiak był widoczny do 22tc potem ślad bo nim zaginął
 
@motylek24 jak na wczasach? Oddałaś już dzieciaki do okna życia?😜
@fredka84 hahaha jak dobrze znasz klimaty. Kuwa jestem umęczona tym kurortem w ch......ja nie wiem jak ludzie tutaj wytrzymują. Nad naszym morzem nie byłam chyba z 5 lat. Zanim przejdziemy na plażę musimy przedrzeć się przez cały ten odpust, potem oczywiście już za późno aby gdzieś stacjonować w pobliżu wody, kuwa wszędzie parawany. Jedno co dobre nie gotuję 😎 wzięliśmy dwa oddzielne pokoje😂 jedno dyżuruje a drugie może wina w samotności się napić.

Ps narkotyki mam ze sobą, pocztę namierzyłam, może jutro uda się wyrwać z kieratu, myślę że tak czy siak jeszcze zdążysz zażyć.
Jak tam samopoczucie?
 
Dziewczyny :) taki temacik. Nie szczepiłam się i w klinice opiekunka zasugerowała żebym szybko się zaszczepiła tą jednodawkową Johnsonem. Stymulację mam zacząć 13.08 ale od 2.08 mam brać gonapeptyl.
Podpowiedzcie czy się szczepić i jeśli tak to czy mogę jak będę brać ten gonapeptyl bo termin jest około 5-6.08 dopiero hmm
Ja się szczepiłam Johnsonem i miałam mega gorączkę przez parę godzin. Tak porządnie mnie sponiewierało.
Ja akurat trochę bym się bała łączyć szczepionkę z lekami do stymulacji ale to ja. Może dziewczyny doradzą inaczej.
A nie możesz sobie gdzieś znaleźć na np jutro?? Może warto poszukać gdzieś w pobliskim mieście ale żeby było przed rozpoczęciem stymulacji
 
@fredka84 hahaha jak dobrze znasz klimaty. Kuwa jestem umęczona tym kurortem w ch......ja nie wiem jak ludzie tutaj wytrzymują. Nad naszym morzem nie byłam chyba z 5 lat. Zanim przejdziemy na plażę musimy przedrzeć się przez cały ten odpust, potem oczywiście już za późno aby gdzieś stacjonować w pobliżu wody, kuwa wszędzie parawany. Jedno co dobre nie gotuję 😎 wzięliśmy dwa oddzielne pokoje😂 jedno dyżuruje a drugie może wina w samotności się napić.

Ps narkotyki mam ze sobą, pocztę namierzyłam, może jutro uda się wyrwać z kieratu, myślę że tak czy siak jeszcze zdążysz zażyć.
Jak tam samopoczucie?
Kuwa, jak ja lubię te twoje opisy 😂
Woda chociaż ciepła?
Tylko nie mów, że w Mielnie jesteś 😜. O tym panu słyszałaś?😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210723-213204_Messenger.jpg
    Screenshot_20210723-213204_Messenger.jpg
    275,7 KB · Wyświetleń: 119
Ja się szczepiłam Johnsonem i miałam mega gorączkę przez parę godzin. Tak porządnie mnie sponiewierało.
Ja akurat trochę bym się bała łączyć szczepionkę z lekami do stymulacji ale to ja. Może dziewczyny doradzą inaczej.
A nie możesz sobie gdzieś znaleźć na np jutro?? Może warto poszukać gdzieś w pobliskim mieście ale żeby było przed rozpoczęciem stymulacji
Właśnie mam teraz 4 dni pracy od jutra, dwie dniówki i 2 nocki. Ale postaram się coś wykombinować 🙈 masakracja z tym 🤦‍♀️ Bo od 2.08 mam ten gonapeptyl rozpisany ale jako 1 dzień stymulacji podał mi 13.08. Myslalam ze ten gonapeptyl może się nie wlicza jako lek do stymulacji czy coś hmm
 
reklama
Do góry