reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
07.07 – transfer @agaagaaga to będzie ten transfer wielkie kciuk za powodzenie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

07.07 – test @Voolg za piękną betę [emoji110][emoji110][emoji110]

07.07 – usg serduszkowe@Kashyw83 wierzę że dziś zobaczysz piękne serduszko [emoji3590][emoji3590]

07.07 – wizyta @Evela.6 ustalają najlepszy plan i działaj [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Wiecie co... Ja nigdy nie spodziewałam się że tak się będę denerwować robiąc te wyniki od imunologa... Kurde... Sama po sobie widzę że jestem normalnie znerwicowana... Boje się tak bardzo że a nie moge w to uwierzyć... Jakiegoś dola łapie ostatnio... Od poniedziałku jak je zrobiłam[emoji85] wiecie czego się boję... Boje się że nic nie wyjdzie i dalej będzie wszystko jedna wielka niewiadoma [emoji17][emoji17][emoji17] normalnie pisze to i łzy same lecą mi po policzku.... Jeszcze jutro ta nieszczęsna biopsja... Próbuję być twarda, ale od środka się rozsypuje... Normalnie z nerwów nic jeść nie mogę... Serioo wczoraj cały dzień byłam na wodzie,[emoji85] ( ale to akurat mi się przyda [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji85] tu akurat jest jedyny plus [emoji85]) ale głową mi wariuje jak tak ze szok... Szczerze to chciała bym aby coś wyszło... Seriooo... Bo przynajmniej będę wiedziała na czym stoję... Odpowiednie leki i jest spora szansa że będę mama w końcu... A tak jak nic nie wyjdzie to co... Dalej będę do usranej śmierci próbować? :/ Boże jakie to ciężkie[emoji37][emoji37][emoji37]
Jak ja Cię dobrze rozumiem bo przez to całe leczenie to się denerwowałam nawet jak TSH robiłam [emoji23][emoji23][emoji23] I jak debil ostatni się cieszyłam że mi złe badania immunologiczne wyszły Serio się cieszyłam, chociaż brzmi to strasznie, ale nareszcie wiedziałam co jest nie tak i co było najprawdopodobniej przyczyną niepowodzeń do tamtej pory [emoji3064][emoji3064][emoji3064]
 
Zastanawiam się czy mogę poprosić klinikę o wcześniejsze rozmrożenie zarodka i hodowlę do pełnej blastki?
Motylki Ty niedawno robiłaś badania infekcyjne chyba.

Pamiętasz ile placilas za hiv1/hiv2 ?
Bo mi pokazuje cenę nawet 350 zł i nie wiem czy to takie drogie czy płaci się za jakąś tam metodę na w..
 
reklama
Motylki Ty niedawno robiłaś badania infekcyjne chyba.

Pamiętasz ile placilas za hiv1/hiv2 ?
Bo mi pokazuje cenę nawet 350 zł i nie wiem czy to takie drogie czy płaci się za jakąś tam metodę na w..
Za wszystkie badania zapłaciłam 290 zł w tym 85 czy 80 zł chlamydia, myślę że płaciłam pomiędzy 25 a 35 zł za to konkretne badanie o które pytasz. Na HIV masz różne badania, może patrzysz na jakieś pcr, to jest zawsze drogo.
 
Do góry