reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Ikasia ja przyjmowałam sporo leków tj: siofor, metypred, estrofem, luteinę, zastrzyki clexane, witaminy i kwas foliowy. Są na forum dziewczyny, które zdecydowanie mniej leków przyjmowały i się udało.
 
reklama
Ikasia dasz rade, dzielna dziewucha z ciebie:tak: Wiadomo są czasem chwile kiedy te zastrzyki i leki zaczynają irytować i męczyć, też tak miałam, ale jak sobie przypominałam że to mnie przybliża do bycia mamą to od razu mi przechodziło:-DJeszcze troszkę i powiesz sobie "było warto" i tego ci życzę:-)
Co do leków to się nie wypowiem bo ja się leczę w UK a tu jest całkiem inna bajka;-)
 
Ostatnia edycja:
544192_288318354633924_292741641_n.jpg
wszystkie będziemy szczęśliwymi mamusiami ;)
 
Avocado no właśnie bo się zastanawiałam dzisiaj, która to dziewczyna jest z Invimedu, niestety nie mogłam sobie przypomnieć. Powiedz doktor K kazał Ci co 2 dni betę badać?
 
reklama
Do góry