reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka
@AgiG bede miec transfer wtedy co Ty
Mozecie mnie wpisac…
30.06 g 12:00
Bedzie to moj 5 transfer, a zarodek 6,7,8 (podajemy 3, zaryzykowalismy ze wzgledu na slaba jakosc ich) zadnej bety pozytywnej dotad. Accofil + encorton oczywiscie jak poprzednio.
Chetnie przyjme wszystkie modlitwy kciuki i dobre mysli❤️
No ofkors że będą kciuki ❤️.
 
reklama
Mój też 2 procent i lekarz powiedział że ok że jak by było nie tak to by powiedział odrazu
1-2% to nie tak zle, moj maz tyle mial a po suplach do 9% skoczylo. lekarz mowil ze tych plemnikow jest tyle ze nawet z tych 2% % da sie wybrac, wiec to nie jest jakas mega przwszkoda, wazne zeby komorki jajowe jakies zdrowe byly. ja mialam wlasnie z tym problem a 2% procent meza to wogole nie bylo przedstawiane jsko problem. no chyba ze fragmentacja wysoka to wtedy srednio
 
To wyjątkowo czuły ma organizm. Mój brał suple oddzielnie, ale wszystkie które ma w składzie (i jeszcze inne) profertil, jednak w o wiele większych dawkach niż proferil.
ale jsk u Was 4% bylo po to tez ok. to juz jest poziom rekomendoway przez WHO ze jest ok. wydaje mi sie ze warto przed invitro sie przemeczyc i brac te suple, jaki wogole macie plan? podchodzisz do stymulacji jeszcze?
 
Hejka
@AgiG bede miec transfer wtedy co Ty
Mozecie mnie wpisac…
30.06 g 12:00
Bedzie to moj 5 transfer, a zarodek 6,7,8 (podajemy 3, zaryzykowalismy ze wzgledu na slaba jakosc ich) zadnej bety pozytywnej dotad. Accofil + encorton oczywiscie jak poprzednio.
Chetnie przyjme wszystkie modlitwy kciuki i dobre mysli❤️
Oczywiście trzymam ✊✊✊
 
Teraz mi się przypomniało, ze psycholog radził, żebym nauczyła się rozpoznawać emocje i to co mózg chce nam przez to powiedzieć. Strach Cię blokuje ale tak naprawdę blokuje Cię Twój własny mózg, który pamięta porażkę i ból. Mózg mówi, ze nie dasz rady, nie przeżyjesz kolejnej próby. Mózg to pamięta (bol, strach, porażkę) i jego naturalna reakcja jest unikanie.

Podobnie jest z bieganiem, biegniesz i boli.
Mózg mówi: zatrzymaj się, daj sobie spokój, nie dasz rady. Ale jak się zorientujesz, ze to tylko mózg i ze fizyczna granica nie dam już rady jest dużo dalej - biegniesz. Czujesz ból ale biegniesz:)
To jest genialne. Znam taką osobę która ma taką teorię że jak coś ją boli to próbuje sobie wytłumaczyć że ona jest ponad tym że to wcale ja nie boli i serio dużo to pomaga.
 
reklama
Aga nie próbujesz jescze jednej stymulacji za jakiś czas po jakiś kuracjach koenzymem poprawiających jakość komórek? Może jescze nie czas się poddawać tylko warto podbudować komorki a potem podejść do hiper stymulacji!
przykro mi bardzo jest Aga :( trzymaj się jakoś.

Brałam też i koenzym ;) Czasami po prostu nie da sie czegoś poprawić ;)



Co to za wada, jak to się stwierdza? Może ja też mam taką. W jakiej byłaś klinice?
Przykro mi :(

To tylko teza. Nie potwierdzałam jej, bo koszt badania przekracza mój budżet :)

Nie pamiętam nazwy badania, wszystko się tak szybko dzialo i ta wizyta też taka szybka na odpier... się przez panią doktor.

Gameta Rzgów ;)
 
Do góry