reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To sie bedzie dzialo w tym tygodniu. Zawsze wracam na takie wydarzenia. Bo nasza @fredka84 juz wie ze jest w ciazy tylko specjalnie trzyma w napieciu ;)
Dużo łatwiej wierzyć w czyjeś powodzenie niż własne... Ja akurat świetnie ją rozumiem...
Pamiętam też jak Ciebie było trudno przekonać, że będzie dobrze 😜

Przytul Natalkę od ciotki Gośki 😘
 
Dużo łatwiej wierzyć w czyjeś powodzenie niż własne... Ja akurat świetnie ją rozumiem...
Pamiętam też jak Ciebie było trudno przekonać, że będzie dobrze 😜

Przytul Natalkę od ciotki Gośki 😘
Dziekujemy ciociu ;)

Wiesz u nas to byl prawdziwy cud - jeszcze sie nie spotkalam z podobnym przypadkiem ktory by sie tak dobrze skonczyl. A przetrzepalam prawie cale forum w poszukiwaniu podobnej bety ;) I tak to prawda ze latwiej jest uwierzyc w kogos niz w siebie bo in vitro wyciska z nas wszystkie poty. Ja bede wierzyc za was obie !!!!
 
Dziekujemy ciociu ;)

Wiesz u nas to byl prawdziwy cud - jeszcze sie nie spotkalam z podobnym przypadkiem ktory by sie tak dobrze skonczyl. A przetrzepalam prawie cale forum w poszukiwaniu podobnej bety ;) I tak to prawda ze latwiej jest uwierzyc w kogos niz w siebie bo in vitro wyciska z nas wszystkie poty. Ja bede wierzyc za was obie !!!!
Bardzo się cieszę że u Ciebie skończyło się szczęśliwie. Teraz niech Natalka rośnie jak na drożdżach 😍
A Wy bądźcie szczęśliwi, nawet jeśli po drodze zdarzają się blaski i cienie życia...
 
reklama
@motylek24 czy ja dobrze doczytalam ze podjelas walke z cukrem? Ja ostatnio mam ciagi :p w mojej nocnej szufladzie ukrywa sie KINDERBUENO ;)
Podjełam walkę, na razie dość udaną. Od lutego -7 kg, wyniki hemoglobiny glikowanej jak u zdrowej osoby:)
malo tego w środę mam przegląd i jeśli wszystko będziie dobrze ruszam po mójj ostatni zarodek. Jestem już umówiona, przygotowania będę robiła u siebie, do Białegostoku jadę tylko na transfer. Oj będzie się działo.
 
Do góry