reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkie Staraczki :)
Potrzebuję od Was informacji na temat suplementacji do procedury. Poproszę propozycję specyfików na endometrium. Pozdrawiam cieplutko
Hej, a lekarz nie zlecil Ci żadnych supli? Ja biorę ich dużo ale nic doktor nie mówił że o na endometrium tylko na komórki jajowe
 
reklama
Krwawienie najprawdopodobniej przez krążek ( z szyjki lub ściany pochwy ) aktywnego krwawienia w usg nie było widać.
Podrażnienia przez krążek + upławy fizjologiczne + clexane cały efekt zawałowego krwawienia ......
Marcys dziękuję za pozdrowienia.
Ja też jak miałam jeszcze jajowody- zaszłam w biochemiczna czasem cos tam sie przedostanie 🤔chodz to chyba ryzykowne 🤔
Powodzenia w staraniach!!!!
No dziwna sprawa hmmm starania jakoś nie mam parcia aby było jak będzie to będzie mega zajebiscie ale wkoncu mogę powiedzieć ,ze odpuściłam mam zdrowa córkę a czy będzie dane drugie zobaczymy ale chciałabym zrobić ta drożność ale coś mi się nie spieszy 🤣🤣🤣Jeszcze nie umówiłam wizyty u lekarza hehe
 
Gratulacje ❤️ jednak trochę mniejszy chłopak, niż zakładano ☺️
Ale jaką chorobę wykryto w trakcie? Brzmi to jakoś strasznie...
Nie do końca jeszcze wiem, powiedzą na obchodzie, dziś już nikt nas nie męczył. Ja więcej dzieci mieć nie będę to dla mnie jedynie jest to problem zdrowotny, chyba jakaś odmiana endometriozy, ale u mnie bez objawów
 
reklama
Dziewczyny ja z takim pytaniem. Samej mi szczęśliwie po 8 latach udało się ivf i ciągniemy 32 tydzień:) ale mam kuzynkę która by chciała podejść do ivf ale w Czechach. Ja sama mam średnie doświadczenia z Gyncentrum w Ostravie czy polecacie jakieś kliniki czy doktorów? Obiecałam jesscze przed porodem zrobić jej caly research, pomóżcie:)
 
Do góry