reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

moja tez pierwsza stymulacja. W związku z tym ze młoda i niska rezerwa wymyślili stymulację menopurem z planowana data punkcji 6 lub 7.05, ale po wynikach 4.05 będzie już wiadomo na pewno na kiedy umówią na punkcję. My robimy badania genetyczne zarodków, więc jak wszystko pójdzie dobrze to pobranie 6 lub 7.05, wtedy będą hodować do 5 lub 6 doby zeby pobrać materiał genetyczny czyli 13.05. Wtedy będą badać 2 tygodnie ( pewnie jedne z najdłuższych 2 tygodni w moim zyciu🤦‍♀️) i transfer wtedy w czerwcu. A jak sie okaże że po 6 dobie zarodki sa słabe to dorzuca jeszcze tzw. Stymulację po stymulacji i wtedy drugi pick up. Podobno są jakieś badania naukowe ze z drugiego pick up moga byc lepsze komórki 🤔
Ja mam 33 świeżutkie latka i amh 7 wiec u mnie delikatnie z lekami co by do hiperki nie doszło 🙃. Co jest u was problemem ? Mojego Starego żołnierzyki są super , problemem są moje niedrożne jajowody... . Dr jest optymistycznie nastawiona (miałam naturalna ciąże ale niestety w jajowodzie się zatrzymała )a ja im bliżej wszystkiego tym bardziej się boje . My nie badamy ☺️
 
reklama
@fredka84 ,juz bylo love i peace,i o maĺzu i cos tam cos tam...to ja ci pozycze tych " piniedzy" ,dobrego alkoholu i czegos do wachania na smutki😉

Zyj,kochaj,badz szczesliwa i miej gleboko co inni mysla😀😀😀
🧡💛💚💙💜🧡💛💚💜💜🧡💛
Danke danke ❤️. W sobotę się zalkoholizowałam😜. I dwa razy to samo pranie wystawiałam bo nie pamiętałam czy dałam proszek czy nie 😂
 
reklama
Do góry