reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Często Cie badają, bardzo dobrze. Który u Ciebie tc ? Musisz leżeć z krążkiem badz bardzo się oszczędzać?
U mnie 28 + 4 dziś.
Muszę zwolnić bo dziecko jest coraz cięższe . Ale nie mam zalecenia leżenia plackiem.
Przyleciala moja mama i mam labe sprząta, gotuje biega z Marcys po parku , pierze prasuje ,
Ja mam wakacjie 😁
 
reklama
właśnie to samo chodzi mi po głowie - żeby nie poddawać się. Ja przy tej procedurze wykupiłam dodatkowo obserwację tego wrzeciona , ale nic mi dziś nie mówił lekarz o tym, tylko od razu o tych KD. Ale bez kariotypu i tak dalej nie ruszymy prawda?
Kariotypy zazwyczaj są prawidłowe ale warto mieć pewność i to wykluczyć. A w jakiej klinice się leczysz że mają opcję obserwacji wrzeciona?
 
Ja miałam spotkanie z koordynatorem ale to było w 2018 roku przed pierwszą ciążą i widzę teraz że dużo w prowadzeniu kliniki się zmieniło Też miałem wątpliwa przyjemność poznać Twojego lekarza jak mój był na urlopie, miałam Go nawet przy transferze i nawarczał na mnie jak miałam za mało wypełniony pęcherz aż się popłakałam.
Ty pewnie jestes u Kaczynskiego?Moj gin wlasnie mi go polecal oraz kolezanka.Ale mi na czasie zalezalo wiec poszlam do Dworniaka.Ni specyfik choc na mnie nigdy nie krzyknal ani nie zwrocil uwagi.Tylko bardzo szorstki.
 
Amh nie jest złe. A co się dzieje z tymi jajeczkami? Może powinnaś coś suplementowac? Poczytaj, poszukaj w necie . Ja mam 35 lat i amh od 3 lat bez zmian koło 7 🤔
Kochana tyle supli ile ja w życiu zjadłam to ty pewnie na oczy nie widziałaś 😉
Zrobiłam wszystko co mogłam, nie piję, nie palę, zdrowo się odżywiam, jestem szczupła i nie choruję. Amh też mi nie spada. Wyglądam dużo młodziej niż wskazuje pesel a jajeczka mam ponoć słabe, uszkodzone wrzeciono.
Także ten 🥴
A i najwięcej problemów zaczyna się po 35 r życia więc zdążyłaś przed deadline'm
 
Ty pewnie jestes u Kaczynskiego?Moj gin wlasnie mi go polecal oraz kolezanka.Ale mi na czasie zalezalo wiec poszlam do Dworniaka.Ni specyfik choc na mnie nigdy nie krzyknal ani nie zwrocil uwagi.Tylko bardzo szorstki.
O a jak się domyśliłaś? Bardzo Go lubię i nigdy nie było z terminem problemu , bardso tez mu ufam i jego doswiadczeniu tylko już sama nie wiem co mam robić. Spróbujemy pod koniec roku z dofinansowaniem jeszcze raz.
 
Lekarz zalecił 3 próby inseminacji ze stymulacja, jeśli się nie uda to in vitro. Mam babkę ginekolog z pl więc napiszę do niej maila co ona o tym sądzi... Może mnie na coś naprowadzi... Sama nie wiem... Nie mam lewego jajowodu, przy ciąży pozamacicznej musieli go usunąć bo tam zagnieździł się zarodek.
 
reklama
Do góry