reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czesc Dziewuszki :-)

Witam nowa kolezanke Anne84 i zycze powodzenia na crio &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Quinnie owocnego jajeczkobrania &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Tequila, powodzenia na scrachingu :tak:

Sylwia, udane wizyty :-)

Gotadora jak ja CI zazdroszcze,ze masz apetyt u mnie wrecz przeciwnie a juz najgorsze sa wieczory.

MILEGO DNIA!!!
 
reklama
11 marzec Ann84 udane crio godz.12.20
11 marzec Tequila I scratching przed udanym crio
11 marzec Quinnie owocne jajkobranie 14.20)
11 marzec Sylwia1985 wizyta przed udanym crio
12 marzec martka273 I scratching przed udanym crio
12 marzec dagnes78 wysoka beta!
12 marzec Molla wizyta przed udanym IVF!!!

13 marzec Gotadora - podgladamy zdrowe maluszki
14 marzec Roxii - udany criotransferek
14 marzec lulin I wizyta przed udanym crio
14 marzec Quinnie udany transferek
15 marzec malinus - wizyta przez udanym crio
16 marzec Asia_77 - I wizyta przed udanym IVF
16 marzec yplocka1 - wizyta przed udanym crio
18 marzec avocado wysoka beta!
18 marzec hola wysoka beta!
18 marzec mgielka888 wysoka beta :):)(13 dpt)
18 marzec drk - wizyta przed owocna stymulacja
19 marzec madzialenak - podglądanie małego rozrabiaki Sebastianka
20 marzec Domat - podgladamy zdrowego maluszka
21 marzec Ikasia początek owocnej stymulacji
22 marzec Ann84 wysoka beta!
Marzec malinuś udane crio
Marzec Kamryn owocna stymulacja
Marzecaneszka81 owocna stymulacja
Marzec darii owocna stymulacja
Marzec/kwieciec Fusun - owocna stymulacja
18 kwiecien - Agapl - podgladamy zdrowego maluszka

Kwiecień/maj - masia123 - owocna stymulacja
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewuszki:-)
Plan na dziś to:
kciuki dla Ann84 za udane crio :tak:
kciuki dla Tequilii za scratching:happy:kciuki dla Quinnie za owocne jajkobranie ;-)kciuki dla Sylwii aby wizyta poszła po twojej myśli:-)


zatem mnóstwo &&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A dla wszystkich miłego , spokojnego dnia:-)
 
Ewa udało mi się w 3 pełnym programie ( 2 poprzednie miałam na polnej w Poznaniu a ten 3 udany w Provicie w Katowicach)
Asia pewnie lekarz sprawdzi czy masz wyniki ok i ustalicie plan działania, wybierzecie protokół (kiedy startujecie itp)
 
dziewczyny!! błagam pomóżcie bo oszaleje!! jutro jadę na bete, umre z nerw! nic dziś nie odczuwam, cycki mnie nie bolą, nawet podbrzusze przestało, nie mam parcia na jedzenie jakiekolwiek (jakas zachcianka chociaż :no: ) nic nic!! zaraz ocipieje!!!! chyba się nie udało :(
 
Dagnes sama nie wiem. dzis 5 dpt i zero objawów ale niezmiennie wierze ze bedzie dobrze:-). a jak u ciebie? jakies objawy? jutro twój wielki dzień:tak:
 
dagnes spokojnie będzie dobrze bo musi ;-)i nie mów że sie nie udało bo po uszach dostaniesz:wściekła/y:. Wierz w swoje dzieciaczki. Nie zawsze dziewczyny maja jakieś objawy.
 
reklama
Witajcie dziewczynki :) u mnie dzisiaj w miare pogoda dopisuje, co mnie pozytywnie nastraja, a wiec z radoscią wyslę wam troszkę słoneczka :biggrin2: Poza tym to sie zastanawiam jak ja wytrzymam dzisiaj bez jedzenia :no: ja jestem taki głodomor a pani anestezjolog zabronila....dzis lekkie sniadanie było o 7.00 a kolejny posilek dopiero jutroooo !!!

Koncentruje sie wiec na tym co wazne, a wiec kciuji zacisnięte za:
Anna84 za udany transferek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Tequila, powodzenia na scrachingu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Sylwia udanej wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A was kochane prosze o kciuki dla mnie o 14.20 :-D

Poza tym wszystkim życzę udanego dnia
 
Do góry