reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Gotadora to zrozumiałe, że masz taki apetycik. Patrząc na Twoją betę, to dzieciaczki rosną jak na drożdżach to i jedzonka potrzebują :-). Nawet mój mąż zrobił oczy jak spodki jak mu pokazałam Twoje wyniki z betki :szok:. Potem dopytywał się mnie czy na pewno nie masz tam więcej szrabów, bo betka kosmiczna. :-D

Quinnie nigdy nie należy tracić wiary, nigdy! Ja walczę już przeszło 4 lata i jakby mi powiedziano że czeka mnie jeszcze kilka prób nie poddałabym się. Bo któraś na pewno będzie owocna. A wiadomo, że w tej loterii nagroda jest wielka i warto na nią czekać i "wysyłać kupony" na ten szczęśliwy los :-D
 
reklama
Zuzia, Kinga dopadłam na chwilkę internet. Nie nadrabiam zaległości tylko odszukałam wieści od Was, tak mi przykro. Wiem jak sie czujecie. Ale musicie być dobrej myśli. Całuje!

trzymam kciuki za jutrzejsze badania, transfery:)
 
moje drogie Panie zycze Wam miłego wieczorku i powodzenia jutro. Musi byc dobrze :tak: Ja zmykam do wanny na relax :-) trzeba sie jeszcze przygotowac na jutrzejszy dzien, tzn. poszukać wszystkich papierow, bo mam je wziąść ze sobą i do wyrka co by za dużo nie myslec;-) KOLOROWYCH ....DZIECIACZKOWYCH SNÓW :rofl:
 
McDusia...ja mialam crio udane w novum...tylko ja mialam cykl totalnie stymulowany, wiec brałam encorton jeszcze przed podejściem 1i1/2tabl dziennie, progynove 3tabl dziennie, nie rosło mi endometrium to dali mi plasterki estradot...no o chyba tyle. Jak będziesz miała jakieś pytanka to pisz, postaram się pomoc:)
 
Dziewczyny dziękuję, za tak super przyjęcie:-) to jest moje pierwsze forum, i jeszcze ze zdziwieniem obserwuję swoje posty i to, że mi ktoś na nie odpowiada. Muszę Wam się przyznać, że jestem podekscytowana jak dziecko:-) Mam pytanie: czy przed crio transferem miałyście jakieś badania, bo mnie w Novum zalecili tylko encorton od pierwszego dnia cylku (folik cały czas) i w połowie cyklu się do nich zgłosić.
Kolejna dziewczyna z novum :-). Ja przed crio miałam tylko posiew z szyjki, bo ostatni był z września, więc trzeba było powtórzyć.
Jednak ja podchodziłam na cyklu bezowulacyjnym (bo owulacyjnych nie mam). Przyjmowałam folik, progynovę 4x1 tabl, Systen 50 ( 1 plaster co 3 dni), encorton 1+1/2, do tego Siofor 500 3x1 (ale to z powodu PCO, od dawna go biorę). Potem oczywiście doszła luteina (w ilości 20 tabl dziennie :tak:).
U kogo się leczysz?
 
Ostatnia edycja:
Dagnes, jestem z Ostrowa Wlkp. a Ty skąd jesteś dokladnie?Odnosząc się do tego, co napisałaś, też mam ochotę zmienić klinikę... w sumie nie mogę nic złego powiedzić ani zarzucić Gamecie, są profesjonalistami w 100%, tylko czy nie dobrze byłoby spróbować szczęscia gdzieś indziej?? byłam na konsultacji w poznaniu u prof P., ordynatora oddziału na polnej. wyszłam bardzo zadowolona i stąd te moje myśli o zmianie... może potrzebne jest nowe spojrzenie na sprawę?? Czy któras z Was może miała ivf na polnej??

Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie:)
 
Hello dziewczyny. Czy któraś z Was, albo kumpela/znajoma miała robione in vitro w Angelius Szpital Provita w Katowicach?
 
reklama
no to się wpisuję, w kupie raźniej :p

11 marzec Ann84 udane crio godz.12.20
11 marzec Tequila I scratching przed udanym crio
11 marzec Quinnie owocne jajkobranie 14.20)
11 marzec Sylwia1985 wizyta przed udanym crio
12 marzec martka273 I scratching przed udanym crio
12 marzec dagnes78 wysoka beta!
12 marzec Molla wizyta przed udanym IVF!!!

13 marzec Gotadora - podgladamy zdrowe maluszki
14 marzec Roxii - udany criotransferek
14 marzec lulin I wizyta przed udanym crio
14 marzec Quinnie udany transferek
15 marzec malinus - wizyta przez udanym crio
16 marzec Asia_77 - I wizyta przed udanym IVF
16 marzec yplocka1 - wizyta przed udanym crio
18 marzec avocado wysoka beta!
18 marzec hola wysoka beta!
18 marzec mgielka888 wysoka beta :):)(13 dpt)
18 marzec drk - wizyta przed owocna stymulacja
19 marzec madzialenak - podglądanie małego rozrabiaki Sebastianka
20 marzec Domat - podgladamy zdrowego maluszka
21 marzec Ikasia początek owocnej stymulacji
22 marzec Ann84 wysoka beta!
Marzec malinuś udane crio
Marzec Kamryn owocna stymulacja
Marzecaneszka81 owocna stymulacja
Marzec darii owocna stymulacja
Marzec/kwieciec Fusun - owocna stymulacja
18 kwiecien - Agapl - podgladamy zdrowego maluszka

Kwiecień/maj - masia123 - owocna stymulacja
 
Do góry