reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja raz miałam jeszcze Usg robione, żeby sprawdzić czy pęcherzyki nie popękały, ale moje jajniki były wyjątkowe 😉. Generalnie na salę, przebierasz się i wołają jedna po drugiej, zgodnie z planem 😊.
Trzymam kciuki! O której masz punkcję?
Jutro o 12, ale mam być pół godziny wcześniej. Przeczytałam w informatorze, że przed punkcją para kieruje się do anestezjologa, który oceni stan zdrowia przed pobraniem. Już mi wyobraźnia zaczęła pracować, że mnie nie zakwalifikuje. Jestem w novum.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miala bezowe plamienia po aplikacji Lutinusa/ luteiny na poczatku w ciąży? Jasny beż/brąz bez bez krwi. Mam tak co któryś dzień od czasu krwawienia.. Żadnych skurczy w macicy tylko takie napięcie
 
@dori78
Nic strasznego. Rozmawiasz z nim przy wejściu na blok zabiegowy. standardowe pytania przy narkozie, czy na pewno nie jadłaś i piłaś, czy masz problemy ze zdrowiem itp. z tego co pamiętam to jeszcze musisz podpisać papier w którym oswiadczasz że zrobiłaś zastrzyk o wyznaczonej godzinie [emoji3526] trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Pan doktor anestezjolog jest dobry jajcarz, mi trochę zeszły nerwy po rozmowie z nim [emoji3526]
 
@dori78
Nic strasznego. Rozmawiasz z nim przy wejściu na blok zabiegowy. standardowe pytania przy narkozie, czy na pewno nie jadłaś i piłaś, czy masz problemy ze zdrowiem itp. z tego co pamiętam to jeszcze musisz podpisać papier w którym oswiadczasz że zrobiłaś zastrzyk o wyznaczonej godzinie [emoji3526] trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Pan doktor anestezjolog jest dobry jajcarz, mi trochę zeszły nerwy po rozmowie z nim [emoji3526]
Dzięki, już jestem spokojniejsza. Zabrać skarpety?
 
reklama
Dziewczyny może na tym wątku ktoś coś doradzi. Może któraś z Was może polecić lekarza z kliniki niepłodności w Warszawie? Chciałam do invicty do dr Kubickiego ale okazuje się że przyjmuje tylko przez video. Nie chcę znowu stracić czasu na przypadkowych lekarzy...
 
Do góry