reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Camilleka wracam z grzybów i są są pikne
😁😁😁 tez byłam na weekendzie u przyjaciol w Normandii i zobacz to z dzisiaj 😁 dopiero ogarnelam te grzyby, nastawiłam suszarkę, żeby się ładnie ususzyly, najadłam się kani ( mam nadzieje🤨🤔 😂😜 jak się jutro nie odezwę to wiecie czemu 😉😜) i idę spać 😘 buziaki wszystkim 😘
 

Załączniki

  • 6B694964-C34B-4913-9A0E-D78E3F3B0EAA.jpeg
    6B694964-C34B-4913-9A0E-D78E3F3B0EAA.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 97
Chociaż kurde mojej koleżance z pracy udalo sie tam za pierwszym razem. Może.radza.soboe dobrze z lekkimi przypadkami. Nie wiem. Joko u Was tylko pcos jak u mojej koleżanki wiec chyba lżejszy przypadek niż mooooj. Dlatego wtwdy Ci się udało i TERAZ TEŻ! Wisnio
A co do starej gwardii to od lat mamy kontakt na fejsie mamy grupę stworzoną. Wspólna tylko wlasnie @Joko i @Addunia czemu Waś tam kuzwa nie ma????
Sklerozo Ty moja kochana u nas pcos i nasienie i zawsze w ch@&j komórek a tylko jeden zarodek [emoji17] więc ja nie wiem czy to łatwy czy trudny przypadek zawsze jest łatwy gdy się udaje a trudny gdy nie zaskakuje [emoji17][emoji17][emoji17]
 
Chociaż kurde mojej koleżance z pracy udalo sie tam za pierwszym razem. Może.radza.soboe dobrze z lekkimi przypadkami. Nie wiem. Joko u Was tylko pcos jak u mojej koleżanki wiec chyba lżejszy przypadek niż mooooj. Dlatego wtwdy Ci się udało i TERAZ TEŻ! Wisnio
A co do starej gwardii to od lat mamy kontakt na fejsie mamy grupę stworzoną. Wspólna tylko wlasnie @Joko i @Addunia czemu Waś tam kuzwa nie ma????
Hmmmm no właśnie czemu nas tam nie ma [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] bo My mamy inne kontakty ze sobą przecież [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
No niezupełnie... Moja klinika testuje w 3 dpt i przy swoich obydwu biochemiach miałam śladowa betę, coś około 2, gdzie zerową laboratorium prezentuje jako poniżej 0,1. Ale to oczywiście za mało żeby wyszło w teście sikanym...
Ja w pierwszej ciąży nie robiłam sikanca tylko betę 11 dpt i była 220 więc teoretycznie 4 dpt 5dniowego beta powinna być wyższa niż 20....
 
Ja w pierwszej ciąży nie robiłam sikanca tylko betę 11 dpt i była 220 więc teoretycznie 4 dpt 5dniowego beta powinna być wyższa niż 20....
Teoretycznie... 😉
Ale każdy zarodek jest inny... Może się później albo wcześniej zaimplantować. Mógł być mniej lub bardziej dojrzałą blastką. A pamiętasz oznaczenia zarodka?
Eh... Niepotrzebnie cię podkusiło z tym testem... 😔
 
Teoretycznie... [emoji6]
Ale każdy zarodek jest inny... Może się później albo wcześniej zaimplantować. Mógł być mniej lub bardziej dojrzałą blastką. A pamiętasz oznaczenia zarodka?
Eh... Niepotrzebnie cię podkusiło z tym testem... [emoji17]
Miałam tylko tak oznaczony :bl2.
Z dr jak rozmawiałam przed transferem to mówiła że wczesna blastocysta
 
Miałam tylko tak oznaczony :bl2.
Z dr jak rozmawiałam przed transferem to mówiła że wczesna blastocysta
No to jak wczesna to tym bardziej sikańce odpadają, wiem wiem ciężko się powstrzymać sama nie byłam taka mądra i kupiłam cały aresenał najczulszych testów i codziennie robiłam chociaż wiedziałam bo przecież czytałam o rozwoju pomiędzy którym dniem się implantuje i wytwarza hcg to jednak robiłam myśląc, że może coś wcześniej pokaże hahaha
 
reklama
No to jak wczesna to tym bardziej sikańce odpadają, wiem wiem ciężko się powstrzymać sama nie byłam taka mądra i kupiłam cały aresenał najczulszych testów i codziennie robiłam chociaż wiedziałam bo przecież czytałam o rozwoju pomiędzy którym dniem się implantuje i wytwarza hcg to jednak robiłam myśląc, że może coś wcześniej pokaże hahaha
Ja czuję wewnętrznie że to nie wyjdzie. Myślę pozytywnie mega pozytywnie ale po rozmowach z lekarzem jakoś czuję że to się nie uda. Na mnie bardzo działa takie gadanie lekarzy a ona kazała mi się nie nastawiać że się uda i jakoś tak mi to w głowie zostało że szok. Poza tym z synem czułam po 3 dniach że ze mną został a teraz tego nie czuję. Nie o to chodzi że jestem pesymistką tylko po prostu widzę że nie jest tak jak być powinno [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Czekam do czwartku. Nawet sama nie odczytam wyniku tylko poczekam na męża żeby to ogarnął. Wiem że beta wytwarza się po implantacji i że test zrobiony w południe to debilstwo ale co zrobić jak jestem czubkiem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] i jeszcze ta embriolog była o którą się wręcz modliłam żeby to nie była ona iiiiiii kuźwa ONA!!!!! Anett Ty wiesz kto[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji898]
 
Do góry