reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po ivf transwer 17.08
10 dni po bylo 80
12 dni po bylo 177
14 dni po bylo 400
kilka dni pozniej krwawienie
3.09 juz tylk9 370
lekarz kazal odstawic lrki i czekac na poronienie, krwawienia nie bylo postanowilam zrobic bete a tam 630
Beta i tak zle przyrasta,wiec nie masz co sobie robic zludzen.Bym sie skontaktowala z lekarzem bo mozliwe ze bedzie trzeba lekami to wspomoc.Szkoda ze nie zeobilas estradiolu,to by ci w sumie wiecej powiedzialo niz Beta.
 
Kochane moje a powiedzcie mi ile bierzecie relanium dziennie?
Wzięłam dziś rano ok. Po południu zaczął mnie brzuch cmic wzięłam nospe, nic nie pomogło. Wzięłam drugie relanium jest ok.
Pani dr powiedziała max 1 dziennie doraźnie i to nie koniecznie zawsze[emoji849]
 
Wyszłaś na własne życzenie mimo, że odradzali, bo zaszkodzą dziecku?
I jak to że szpital myśli, że to 12tc?
A który jest w rzeczywistości?

Dzisiaj 10tc... Oni nawet mnie nie badali, nie wiem skąd sobie wymyslili że 12.
Wogole w poniedziałek mnie przenieśli na inny dział, bylam sama w pokoju bo powiedzieli że mam temperature, co nie było prawda.. Ehh, opieka straszna..
Wyszłam bo jak tam byłam to się już dobrze czułam ale niestety zaczęło się znowu.
 
reklama
Do góry