reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To jutro pewno wlaczy progesteron i na piatek transfer zaplanuje Trzymam kciuki😙
Nie dziękuję aby nie zapeszyć 😘❤️ ale mam taką nadzieję ❤️ może nie w piątek a max w poniedziałek niech ten estriadol mi się podniesie 🙏🙏🙏 boze jestem taka szczęśliwa że szok. Ze to się wszystko dzieje. Eh... Chyba dziś nie zasnę 🤣🤣🤣🙈 a jeszcze musze rano na chwilę do pracy podjechać 🤦‍♀️ mam nadzieję że napiszę jutro same dobre wiadomości ❤️
 
Dziewczyny, co myślicie o TSH 2,1? Wynik w normie? Robiłam dziś hormony, na razie mam tylko tsh, reszta wyników około środy. Na początku października mam zacząć stymulacje do pierwszego in vitro. Wszędzie piszą, że przy staraniach najlepiej mieć poniżej 2,5 więc niby jest ok, ale co Wy myślicie?

jest poniżej 2,5 to się nie będą czepiać :)

😭😭😭😭😭Czyli możliwe że się nie odbędzie transfer 😭😭😭😭😭 boze znów pod górkę 😭😭😭😭😭😭

Oby jednak się odbył !!

Już wystarczy, że mi jutro pewnie przełożą :(

A ten euthyrox jest na receptę? Nigdy nie brałam niczego na tarczyce😱😳 w tym temacie ciemna masa ze mnie

jest na recepte :)


Juz mi lepiej 🤪 zmieniłam dawkowanie i co ma być to będzie 😍 mam nadzieję że będzie dobrze i transfer się odbędzie i to będzie ten właściwy 😍😍❤ byle by dotrwać teraz do poniedziałku 😍 a w jakiej klinice jeszcze ze tak spytam? Mam nadzieję że i u mnie się uda 🙏🙏🙏

Musi być okey!!

Cześć dziewczyny! Sądzę, ze nie ma juz tu nikogo z tych ktore mogą mnie pamiętac (listopad 2017). Dzis mam pytanie nie dla siebie, bo ja juz szcześliwie mama jestem. Ktore kliniki polecacie jesli chodzi o Lodz i Wrocław? Obiecałam znajomej ze popytam u źródła! No a gdzie lepiej niz tu? Pozdrawiam Was wszystkie!

Gameta - dr Guzowski Grzegorz :)

Jutro się wszystko okaze gdyż mam wizytę przed krio transferem , mam nadzieję że lekarz dołoży leki i jeszcze we wrześniu odbędzie się transfer... Juz 2 razy był przekładany. Dlatego teraz też jade na pełnym luzie... Co ma być to będzie. Nie ukrywam że będę chyba najszczęśliwsza na świecie jak się odbędzie we wrześniu

Daj znać koniecznie po wizycie ! widzisz nawet o drugiej w nocy o Tobie myślimy, gdy ty już pewnie chrapiesz ! :)
 
Ostatnia edycja:
jest poniżej 2,5 to się nie będą czepiać :)



Oby jednak się odbył !!

Już wystarczy, że mi jutro pewnie przełożą :(



jest na recepte :)




Musi być okey!!



Gameta - dr Guzowski Grzegorz :)



Daj znać koniecznie po wizycie ! widzisz nawet o drugiej w nocy o Tobie myślimy, gdy ty już pewnie chrapiesz ! :)
Na pewno dam jak tylko wyjdę od lekarza 😍😍❤️ coś czuję że to będzie mój szczęśliwy dzień 😍😍❤️
 
Oby takie bylo bo przy ostatnim transferze było prawie 4.0 wiec roznica i mam nadzieję ze ten wynik teraz jest sprzyjający dla kropeczki bo wydaje mi się ze nie powodzenie poprzedniego mógł byc wysoki poziom tsh oby. Dzis czuje bol brzucha jak na @...
Ja trochę klucia jajników w nocy czułam a teraz póki co nic😢ja już próbuje oswoić się z myślą że nic. Tego nie będzie by mniej bolało.
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

07.09. - usg @klaudiaanita
07.09. - usg @mary.m
07.09. - wizyta przed kriotransferem @Brakujemiwiary ✊✊✊
08.09. - transfer @maria_92
08.09. - wizyta kwalifikacyjna @Wesoła_Aga
10.09. - usg @KarolinaJ79
11.09. - usg @Mirka30
29.09. - usg @Waleczna36

2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-10-12 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-10-30 Laurka2019 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netiaskitchen - termin porodu ❤
2020-11-11 Smętna30 - termin porodu ❤
2020-11-25 Aaanna - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

@klaudiaanita ✊✊✊✊✊ obyśmy miały dziś piękny dzień i wspaniałe widoki na usg 😘🥰🥰🥰@Brakujemiwiary ✊✊✊✊✊ za zielone światło, żebyś mogła się szykować do transferu 😊💪

✊✊✊✊✊✊ za wszystkie Dziewczyny działające zza krzaków ☺☺☺
 
Do góry