reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kiedy masz miec transfer?
Jutro się wszystko okaze gdyż mam wizytę przed krio transferem , mam nadzieję że lekarz dołoży leki i jeszcze we wrześniu odbędzie się transfer... Juz 2 razy był przekładany. Dlatego teraz też jade na pełnym luzie... Co ma być to będzie. Nie ukrywam że będę chyba najszczęśliwsza na świecie jak się odbędzie we wrześniu
 
reklama
Jutro się wszystko okaze gdyż mam wizytę przed krio transferem , mam nadzieję że lekarz dołoży leki i jeszcze we wrześniu odbędzie się transfer... Juz 2 razy był przekładany. Dlatego teraz też jade na pełnym luzie... Co ma być to będzie. Nie ukrywam że będę chyba najszczęśliwsza na świecie jak się odbędzie we wrześniu
A dlaczego mialby sie nie odbyc? Ktory masz dzien cyklu dzisiaj?
 
@Tolka20 jak tam samopoczucie? Mnie od 2 dni głowa niesamowicie boli brzuch tylko czasem... Czytałam wyżej ze planujesz isc na betę? Jajak pomyślę tylko o wyniku to mnie bierze przerażenie 🥺
Widzę że przechodzimy wszystko podobnie mnie też głową strasznie boli zadny h tabletek nie biorę bo wiadomo... Brzuch czasem zabili albo zakłuje.. We wtorek muszę iść tsh zbadać bi teraz ważne by nie podskoczyli za bardzo i pomyślałam aby zrobić przy okazji progesteron i betę. Dzis mnie strasznie kusilo żeby test zrobić ale bałam się rozczarowania. Sama nie wiem. Też się bardzo boję tego wyniku ale kiedyś trzeba będzie się z tym zmierzyć 😢
 
Widzę że przechodzimy wszystko podobnie mnie też głową strasznie boli zadny h tabletek nie biorę bo wiadomo... Brzuch czasem zabili albo zakłuje.. We wtorek muszę iść tsh zbadać bi teraz ważne by nie podskoczyli za bardzo i pomyślałam aby zrobić przy okazji progesteron i betę. Dzis mnie strasznie kusilo żeby test zrobić ale bałam się rozczarowania. Sama nie wiem. Też się bardzo boję tego wyniku ale kiedyś trzeba będzie się z tym zmierzyć 😢
Tez nic nie biorę ale głowę chce rozsadzić czyżby hormony... Ja mierzylam betę i wyniki 0.438 wiec chyba ok. Ale weekend mialam weselny troche sie pobawiłam i odstresowałam ☺️ daj znać jak zrobisz wynik ☺️
 
reklama
Do góry