reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja już w domku [emoji4]
Jest cud [emoji3059]
Wszystko jest super! [emoji7] jest serduszko [emoji173]
Piękny widok [emoji24]
Pożegnałam się już dzisiaj z lekarzem i kliniką
Polecił mi innego lekarza do prowadzenia ciąży [emoji846] jeszcze nie dociera [emoji85]

Zobacz załącznik 1162237
Wspaniałe! [emoji173]️ Teraz w spokoju ciesz się kropeczkiem a on niech rośnie zdrowo [emoji3059]gratulacje [emoji8]
 
reklama
Dziewczynki pomóżcie
Dziś dzwoniłam do kliniki żeby zapytać jak się mają zarodki i pani mi udzieliła takiej informacji:
Wszystkie 6 hodowali do 5 i wszystkie 6 dotrwały z czego 3 wczoraj już zamrozili(w 5dobie) a 3 są jeszcze hodowane do 7 doby i prowadzona jest obserwacja ale pani niewie dlaczego i czy one będą się nadawać do zamrożenia po tych 7 dniach i żebym zadzwoniła w poniedziałek to się wszystkiego dowiem.
Powiedzcie czemu są jeszcze obserwowane? Tzn że się wolniej rozwijaja i dają im jeszcze szansę żeby się rozwinęły czy na co czekają?
 
Dziewczynki pomóżcie
Dziś dzwoniłam do kliniki żeby zapytać jak się mają zarodki i pani mi udzieliła takiej informacji:
Wszystkie 6 hodowali do 5 i wszystkie 6 dotrwały z czego 3 wczoraj już zamrozili(w 5dobie) a 3 są jeszcze hodowane do 7 doby i prowadzona jest obserwacja ale pani niewie dlaczego i czy one będą się nadawać do zamrożenia po tych 7 dniach i żebym zadzwoniła w poniedziałek to się wszystkiego dowiem.
Powiedzcie czemu są jeszcze obserwowane? Tzn że się wolniej rozwijaja i dają im jeszcze szansę żeby się rozwinęły czy na co czekają?
Widocznie trzy są opóźnione i nie nadają się do mrożenia.
 
reklama
Dziewczynki pomóżcie
Dziś dzwoniłam do kliniki żeby zapytać jak się mają zarodki i pani mi udzieliła takiej informacji:
Wszystkie 6 hodowali do 5 i wszystkie 6 dotrwały z czego 3 wczoraj już zamrozili(w 5dobie) a 3 są jeszcze hodowane do 7 doby i prowadzona jest obserwacja ale pani niewie dlaczego i czy one będą się nadawać do zamrożenia po tych 7 dniach i żebym zadzwoniła w poniedziałek to się wszystkiego dowiem.
Powiedzcie czemu są jeszcze obserwowane? Tzn że się wolniej rozwijaja i dają im jeszcze szansę żeby się rozwinęły czy na co czekają?
A Ty sobie życzyłaś żeby hodowali do 5 doby czy sami tak zdecydowali? Może wolniej się rozwijają i chcą być pewni że to są dobre zarodki?
 
Do góry