reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez tak podejrzewam. Pytalam ale te babsko mi jeb...o sluchawka😡
Według mnie Aniu po otrzymaniu dzisiejszych wyników dobrze byłoby złożyć skargę na piśmie do laboratorium. Nie jest możliwe by w taki sposób reagowano na zgłoszenie ewentualnej pomyłki. Błąd mógł powstać już na etapie oznaczenia probówki w punkcie pobrań. Podala bym nawet godzinę w której rzucono mi słuchawka.
 
reklama
Dziewczyny witam w polskim NFZ.
Miałam wizytę pooperacyjna bez USG [emoji23]
Nawet pani doktor była zniesmaczona że umówili mnie do niej do gabinetu gdzie USG nie ma [emoji23]
Mówi że jeszcze wstawia jej magiczna kule i mi powie czy wszystko ok [emoji23]
Dała mi skierowanie na USG, w rejestracji usłyszałam że nie ma miejsc na parę tygodni. Jak im zrobiłam rozróbę to na czwartek się znalazło [emoji23][emoji23]
Ale co nerwów i czasu straciłam to moje[emoji1751]
 
Według mnie Aniu po otrzymaniu dzisiejszych wyników dobrze byłoby złożyć skargę na piśmie do laboratorium. Nie jest możliwe by w taki sposób reagowano na zgłoszenie ewentualnej pomyłki. Błąd mógł powstać już na etapie oznaczenia probówki w punkcie pobrań. Podala bym nawet godzinę w której rzucono mi słuchawka.
Popieram! Aniu też myślę że to pomyłka i jak już ochloniecie to dobrze abyście zaskarzyli tą całą sytuację. Czekam na Twoją betę z niecierpliwością!
 
Dziewczyny witam w polskim NFZ.
Miałam wizytę pooperacyjna bez USG [emoji23]
Nawet pani doktor była zniesmaczona że umówili mnie do niej do gabinetu gdzie USG nie ma [emoji23]
Mówi że jeszcze wstawia jej magiczna kule i mi powie czy wszystko ok [emoji23]
Dała mi skierowanie na USG, w rejestracji usłyszałam że nie ma miejsc na parę tygodni. Jak im zrobiłam rozróbę to na czwartek się znalazło [emoji23][emoji23]
Ale co nerwów i czasu straciłam to moje[emoji1751]
Wiem że to niepotrzebne nerwy ale powiem Wam że mimo kolejek mimo wszystko uważam że mamy bardzo duży koszyk świadczeń w ramach składek. Jeden z najszerszych w Europie. Według mnie gorzej wszyscy na tym wyjdziemy jeśli przesteruja nas np. na amerykański. Wtedy to już na izbie przyjęć trzeba będzie pomachać dodatkowa polisa.
 
Według mnie Aniu po otrzymaniu dzisiejszych wyników dobrze byłoby złożyć skargę na piśmie do laboratorium. Nie jest możliwe by w taki sposób reagowano na zgłoszenie ewentualnej pomyłki. Błąd mógł powstać już na etapie oznaczenia probówki w punkcie pobrań. Podala bym nawet godzinę w której rzucono mi słuchawka.
Masz racje. Nie chce narazie się nakręcac bo niewiem jaki bedzie wynik ale ja odrazu pojde do dyrektora jak bedzie ewidentna pomylka . Mowia ze jest nowy dyrektor jest mlody ale robi porządki w szpitalu.
 
Popieram! Aniu też myślę że to pomyłka i jak już ochloniecie to dobrze abyście zaskarzyli tą całą sytuację. Czekam na Twoją betę z niecierpliwością!
Moj Łukasz powiedział ze tego tak nie zostawi. Wyobraź sobie ze w tym szpitalu z powodu pomyłki lekarza Łukasza mama zmarla bo nie zrobili jej przeswietlenia glowy po wypadku, gdzie traciła wzrok i byly oznaki ze cos zlego sie dzieje😞
 
reklama
Moj Łukasz powiedział ze tego tak nie zostawi. Wyobraź sobie ze w tym szpitalu z powodu pomyłki lekarza Łukasza mama zmarla bo nie zrobili jej przeswietlenia glowy po wypadku, gdzie traciła wzrok i byly oznaki ze cos zlego sie dzieje😞
Jejku aż nie chce o tym myśleć!!! Najlepiej omijać to miejsce bardzo szerokim łukiem... robiłaś dziś w Diagnostyce?
 
Do góry