reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hektarów mało ale teraz sama dobrze wiesz ile roboty jest przy krzaczorach, a u nas jeszcze do tego susza więc podlewanie doszło. Nawet nie mam czasu ćwiczyć a dupa więdnie w oczach:o
No wiem, ja mam wypalona trawę pomimo podlewania 😭😭😭 a bałam się plewić na tym upale i teraz mam dzicz normalnie 😳 A dupeczka tez się ujędrnia przy pracach ogrodowych i mąż na pewno również dba o Twoje posladeczki 😜😜😘
 
Jejku jak Ci wspolczuje - testy roznych firm roznie pokazuja i mi wychodzily tylko plytkowe, strumieniowe wcale... Ja tez siedzie dzisija w pracy jak na bombie bo wczoraj mialam plamienie brazowe i bolejak na okres 😢 😢 😢 wczesniej jak sie cos dzialo to dopiero po odstawieuniu lekow - boje sie ze to juz zwiastun i modle sie zeby tylko w pracy mnie nie dopadlo - wizyta dopeir 13 sierpnia MASAKRA ... Jak tu pracowac?
Kochana te plamy mogą być od aplikatora. A bole jak na okres to normalne. Spokojnie dopóki nie ma czystej krwi to badz spokojna. Ja mysle ze wszystko bedzie dobrze u Ciebie ❤
 
reklama
Do góry