reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@klaudiaanita kochanie dopiero teraz nadrabiam z tak piekna beta idz spokojnie na wizyte serduszkowa - a pisalam Ci ze to 5 zamieni sie piekne malenstwo ;) Bardzo sie ciesze ;) Wszytsko bedzie dobrze ;)
Jeszcze w to wszystko nie wierze i czekam cierpliwie aż minę mój niefartowny tydzień w którym się wszystko zakończyło sama rozumiesz
Boje się jak cholera,nie chcę się rozczarować dlatego zachowuje się jakbym w ciąży nie była
Wcale mi się nie spieszy na usg wybiorę się gdzieś za 2 tyg
 
Kochana aż tak kolorowo nie jest. Ciągle plamie i krwawię. Ostatnio kilka dni w szpitalu gdzie kompletnie mnie olali. Nastraszyli mnie, że zarodek wygląda o 5 dni mniejszy. W piątek wizyta u mojego lekarza. Okazało się, że to różnica w sprzęcie. Jest krwiak więc mam leżeć. Ciągle okresowo boli mnie brzuch i jak poczuje, że coś wypływa to strach czy to znowu nie krew. Na szczęście maluszek rośnie, ale strach jest...
Jejeku to co nic nie pisalas ze jestes w szpitalu - okropne to wszystko ale jak sama widzisz jesli jest krwiak to ma prawo byc krwawienie - tyle tu dziewczyn krwawiacych i wszystko dobrze sie konczylo... Trzymaj sie i wierze ze wszystko bedzie dobrze ;)
 
Fredzioszka pracuje a ja narazie leze ale trzeba by sie wziac za robienie obiadku......
IMG_20200802_114744.jpg
 
reklama
Hej:)
Dziewczyny mocno trzymam kciuki za każdą z Was, przechodziłam to samo na wiosnę 2019r, mielismy in vitro w Białymstoku u dr. Kuczyńskiego i udało się ❤ duzo wsparcia dostalam na tym forum w trakcie starań :)

Może którejś z Was przyda się prolutex, tanio oddam bo zostało mi 2 paczki i jedna ampułka (razem 15sztuk) w razie czego zapraszam na pw :) możliwa wysyłka lub odbiór okolice lublina:)
Hej kochana bylabym zainteresowana😉
 
Do góry