reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myslicie ze taki cien cienia w 4 dpt dobrze rokuje? Na tescie widac wyrazniej ;)
No kuwa trzeba trochę wyobraźni ale na zdjęciu nr 2 coś tam widać. Cień cienia cieni.....to już pozytywna beta. Na bank. Zapewne już w życiu robiłaś wiele testów i wiesz, ciąży nie ma to i test negatywny. Co mięsiąc robiłam po dwa czy trzy testy i nigdy cienia nie widziałam. Dopiero w ciąży mega bladzioch wyszedł.
 
reklama
Spokojnie, nabierzesz sił, organizm dojdzie do siebie i nawet się nie obejrzysz a już będziesz łykała estrofemik 😘
Wiem , wiem, ale ta niepewność jest najgorsza. Te czekanie na @.zreszta ciul wie kiedy teraz przyjdzie 🤷‍♀️ tak bardzo chciała bym już coś wiedzieć a nawet szczerze to nie wiem czy mnie klinika poinformuję co tam wyszło. Na ta chwile wiem tylko że pobrali mi 15 komórek a dalej nic nie wiem :( aż współczuję mojemu mężowi bo wszystko na nim się odbija 😔 te wachania nastroju, te nerwy itp. Staram się nie myśleć ale nie da się 😔😔
 
No właśnie. Czekamy na wieści min od Ciebie 😁
Dziewczyny szczesciary z 10 lipca jak i szczęściary z innych dat transferów. Byłyście na zwolnieniu po transferze i jaki tryb zycia prowadzilyscie?
Jeśli o mnie chodzi to miałam wolny tylko dzień transferu. To był piątek. W sobotę mieliśmy gości na grillu z noclegiem 😁 w kolejny weekend miałem 10 osób na grillu z noclegiem. Robiłam wszystko by nie myśleć. Jedyne co się zmieniło to nie dźwigałam ani zakupów ani prania z pralki. Ale grzebalam w ogródku. W ten weekend co będzie też mam gości - rodzina męża blisko 20 os. Jeszcze potem w tygodniu raz goście i koniec. Wszystko po to by się czymś zająć.
 
No właśnie. Czekamy na wieści min od Ciebie 😁
Dziewczyny szczesciary z 10 lipca jak i szczęściary z innych dat transferów. Byłyście na zwolnieniu po transferze i jaki tryb zycia prowadzilyscie?
Jeśli o mnie chodzi to miałam wolny tylko dzień transferu. To był piątek. W sobotę mieliśmy gości na grillu z noclegiem 😁 w kolejny weekend miałem 10 osób na grillu z noclegiem. Robiłam wszystko by nie myśleć. Jedyne co się zmieniło to nie dźwigałam ani zakupów ani prania z pralki. Ale grzebalam w ogródku.
Myslicie ze taki cien cienia w 4 dpt dobrze rokuje? Na tescie widac wyrazniej ;)
A to nie za wcześnie? Czy w tym dniu w ogóle ma prawo wyjść?
 
reklama
Do góry