reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestes przebadana jak malo kto tutaj,jest pare ALE ,ale to nic strasznego.Endo slabo rosnie,fakt,nie wiem jak z Kirami wyglada,moze trzeba by bylo z accofilem podejsc? NK masz w normie,rozumiem ze te z endometrium tez robilas? Czy tylko krew? Cross match z mezem robiliscie? Chociaz na to by Pasnik wpadl.
Pomysl szalony,ale bym sprobowala z KD jak tak dalej pojdzie,u mnie to byl strzal w dziesiatke,co troche mi daje do myslenia ...czy ten zespol Turnera nie psuje wiecej niz nam sie wydaje.
Kminie dalej😄
A co do tego zespołu...to dotyczy tylko płci żeńskiej, z matki na córkę. My znamy płeć zarodków...mamy jeden męski, jeśli ten by się przyjął to przy uwzględnieniu braku innych zmiennych to mogłoby o czymś świadczyć...tylko, ze zmienne będą na pewno bo ja znowu będę chciała pryzygotować się najlepiej jak mogę na dany moment, a to może oznaczać jakieś dodatkowe leki, np. Accofil.
 
No to się chwalę 😊poducha dla Maksia prawie skończona 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20200718_151630_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200718_151630_com.android.gallery3d.jpg
    599,2 KB · Wyświetleń: 80
Ciekawie może wyglądać ten dywan 🙂,oczywiście wiesz ze już teraz się zobowiązałas wyslac nam foty jak dywan będzie się prezentował w nowym mieszkanku 😁, Maksiu widze już zaczął mierzyć wszystko, wiec nie ma wątpliwości ze będzie pięknie 🙂🥰 Kiedy przeprowadzka?🙂
Wiem, wiem😀znamy się nie od wczoraj😉
Może w sierpnio-wrześniu... Chcialabym zainstalować się tam jeszcze w dwupaku i na spokojnie ogarnąć przed dniem zero😀
 
reklama
Do góry