reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wg mnie to za często. Moja gin mówiła, że po położeniu się na lewym boku skurcze mają się uspokoić, jeśli tak nie jest (a Ciebie obudziły więc zakładam, że leżałaś [emoji38]) to trzeba się stawić do szpitala, bo coś może się dziać. Ja bym pojechała sprawdzić.
No o dziwo leżałam 😂
Tylko kurde teraz już ich nie ma ... od jakieś godziny mam spokój 🤦🏼‍♀️ Zaczynam głupieć
 
Myśle właśnie nad tym, tylko słabo żebym jechała sama 😑 jak będzie gorzej to albo zadzwonię po koleżankę albo podjadę (mam 4 km)
Poczekam, poleże .. narazie tylko jeden był bolesny, mam nadzieję, że ostatni.

Dzięki dziewczyny;)
Sandra,
sluz na tym etapie ciazy jest calkowicie czyms normalnym,wytwarzaja go ogrome ilosci hormonow,skurcze moga byc Bextony czy Braxtony😉tak dlugo jak dlugo nie odejdzie ci czop sluzowy( galaretka podbarwiona krwia) nic straszneg sie nie dzieje.A nawet jak odejdzie,to szanse ,ze byc od razu urodzila sa tez nikle.Organizm przygotowuje sie na swoj wielki dzien .Lez,kopytka w gore i reksik😘
 
reklama
Sandra,
sluz na tym etapie ciazy jest calkowicie czyms normalnym,wytwarzaja go ogrome ilosci hormonow,skurcze moga byc Bextony czy Braxtony😉tak dlugo jak dlugo nie odejdzie ci czop sluzowy( galaretka podbarwiona krwia) nic straszneg sie nie dzieje.A nawet jak odejdzie,to szanse ,ze byc od razu urodzila sa tez nikle.Organizm przygotowuje sie na swoj wielki dzien .Lez,kopytka w gore i reksik😘
Już mnie trochę kręgosłup boli od tego leżenia 😂
Za każdym razem jak idę do toalety to patrzę czy nie zostawiłam jakiegoś gratisu. Tylko wcześniej nie miałam tyle śluzu, była susza. Więc to mnie zaskoczyło ;)
Tak więc leżę i pachnę 😎
 
Do góry