reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
[/QUOTE]
Utrogestan 200mg x3 dopochwowo, duphaston 10mg x3 i estrofem 2mg x3. Dzwoniłam dziś rano do kliniki i prosiłam o konsultację lekarza u którego byłam wczoraj w zastępstwie mojej bo jest na urlopie i do tej pory dziad nie zadzwonił:mad: Z tego co kojarzę to są chyba dolne granice i zamierzam od dziś brać po jednej tabletce więcej z tych leków.
Nisko masz estradiol przy takiej dawce, śmiało min. 1 szt dorzuć, a może i ze dwie. Progesteronu ile tam masz, ale też bym min 200mg dołożyła, jak masz to nawet więcej, teraz bedzie kilka kluczowych dni. Duphaston nie wychodzi w badaniach, ale jego akurat masz niewiele.
 
reklama
Do góry